۱۱:۲۶ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - 09 April 2018
کد خبر: ۴۹۲۰۸
«صما» گزارش می دهد:
صما- مجتمع رسانه ای راه و ساختمان (صما – مجله ساختمانی) ضمن انتشار ویژه نامه انگلیسی زبان مرتبط با ساخت وساز برای دومین بار اسپانسر طلایی نمایشگاه Big 5 دبی امارات بود.
حضور پررنگ هلدینگ رسانه‌ای ساختمان در نمایشگاه ساختمان دبی+لینک مجله

به گزارش «صما» نمایشگاه بیگ هِوی(Big Heavy) یکی از تخصصی‌ترین نمایشگاه‌های حوزه ساخت‌وساز امسال برای نخستین بار و بعد از جداشدن از بدنه نمایشگاه بزرگ Big 5 دبی مصادف با 6 الی 9 فروردین 97 در مرکز نمایشگاهی دبی درزمینهٔ مصالح ساختمانی و ابزارآلات حوزه ساخت‌وساز، جاده‌سازی و معدن برگزار شد.

در نمایشگاه امسال مجتمع رسانه ای راه و ساختمان علاوه بر اسپانسری طلایی نمایشگاه، مجله انگلیسی زبان را منتشر و در دسترس عموم قرار داد. یادآور می شود موضوعات و بخش های نمایشگاه بیگ هوی دبی سال 2018 شامل بتن، سیمان و محصولات سیمانی، بتن تزئینی مصالح و فرایند مصالح، تجهیزات بچینگ، آماده سازی سطح، میلگرد و پردازش میلگرد، مخلوط آماده بتن و سیمان، کامیون حمل بتن و سیمان، تجهیزات و تولیدات پیش ساخته، داربست و لوازم جانبی قالب بندی، تعمیر و مقاوم سازی خارجی، مواد شیمیایی و افزودنی ساخت و ساز، تجهیزات تولید کاشی، بلوک و کفپوش، تجهیزات بازیافت، غربالگری و خرد کردن و سایر محصولات مرتبط معدن، سیمان و محصولات سیمانی (زیرسازی و ژئوتکنیک، سیمان و محصولات سیمانی) و ...بود.


شایان ذکر است محل برگزاری این نمایشگاه در مرکز نمایشگاه های بین المللی دبی (مرکز تجارت جهانی دبی) و مجتمع رسانه ای راه و ساختمان در طی سه روز با ایجاد غرفه و با توزیع مجله انگلیسی زبان با موضوعات مرتبط با ساخت و ساز، معماری و انرژی پاک حضور پر رنگ و موثری در این نمایشگاه داشت.

حضور پررنگ هلدینگ رسانه‌ای ساختمان در نمایشگاه ساختمان دبی+لینگ مجله

ویژه‌نامه انگلیسی زبان مجله ساختمان را آنلاین ورق بزنید:


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar