۱۱:۳۰ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - 15 April 2018
کد خبر: ۴۹۲۵۹
رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهرتهران انتقاد کرد:
رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهرتهران با اشاره به بلاتکلیفی ایجاد شده در نحوه ارائه خدمات مهندسی در کشور گفت: در حال حاضر ارائه خدمات مهندسی به دلیل اختلاف وزارت راه و شهرسازی با وزارت کشور در بلاتکلیفی است واز رییس شورا درخواست می‌کنم معاونین وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی و وزارت کشور را دعوت کند تا هرچه زودتر این معضل حل و فصل شود.
بلاتکلیفی نحوه ارائه خدمات مهندسی به دلیل اختلافات دو وزارتخانه راه و کشور

رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهرتهران با اشاره به استعفای برخی از معاونین ومدیران شهرداری تهران گفت:‌ اعتراض شدید خود را نسبت به این افراد ابراز می‌کنم؛ چرا که این استعفا به معنی عدم همراهی با شهروندان است.

محمد سالاری در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: باید از همراهی معاونین و مدیران شهرداری تهران با سرپرست منتخب شورای اسلامی شهر تهران در مرحله گذار قدردانی کنم. تک تک مدیران شهرداری تهران فعالیت و نحوه فعالیتشان توسط اعضای شورای شهر تهران رصد می شود.

وی افزود: اعتراض شدید خودم را نسبت به اعتراض برخی از مدیران و معاونین اعلام می‌کنم؛ چراکه این استعفا به معنای عدم همراهی با شهروندان است و انتظار داشتم دراین دوران معاونین و مدیران بیش از گذشته سرپرست شهرداری تهران را همراهی کنند.

سالاری تاکید کرد: درباره ارائه خدمات فنی و مهندسی ساختمان نیز تذکری دارم و درخواست می‌کنم آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در این خصوص جلسه‌ای بگذارند و این مشکل راحل کنند.

در حال حاضر ارائه خدمات مهندسی به دلیل اختلاف وزارت راه و شهرسازی با وزارت کشور در بلاتکلیفی است واز رییس شورا درخواست می‌کنم معاونین وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی و وزارت کشور را دعوت کند تا هرچه زودتر این معضل حل و فصل شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
0
0
افزایش تعرفه های نظام مهندسی در بخش نظارت و اجرا به میزان ۲۰ درصد در ابتدای سال ۹۷ برای تامین معیشت مهندسان ضروری است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
0
0
بعد از چند سال رکود در بازار مسکن،رونق دوباره به بازار مسکن برگشته،در مدت رکود،قیمت مسکن رشد ناچیزی داشت،اما با رونق بازار،قیمت ها سیر صعودی گرفته است،در این آشفته بازار بالا رفتن قیمت ها،دلال ها و بساز بفروش ها،که خود آب را گل آلود کرده اند تا ماهی خود را بگیرند،نهایت بهره برداری را از این شرایط میکنند،اگر از این نکته که خریدار و بی خانه،روز به روز اوضاعش بدتر می شود،و توان خریدش کمتر می شود بگذریم نباید فراموش کنیم،حق مسلم مهندسان هست که تعرفه های طراحی،نظارت و اجرا آن ها نیز، متناسب با افزایش قیمت مسکن رشد کند،این مسئله موضوع مهمی است که باید مورد توجه قشر مهندسان قرار گیرد تا مثل خریداران مسکن مورد سواستفاده بساز بفروش ها و دلال ها قرار نگیرند و کمیته چهارنفره استان ها برای تعیین تعرفه عادلانه مورد توجه جدی قرار دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar