۰۹:۱۰ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 30 April 2018
کد خبر: ۴۹۴۱۴
شرکت تدبیر ایده‌پردازان 5040 در راستای تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی" تمامی تولیدکنندگان داخلی را به همکاری دعوت کرد.
دعوت از توليد كنندگان داخلي براي تحقق شعار حمايت از كالاي ايرانيبه گزارش "خبرنگار صما شرکت تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰ در نظر دارد با هدف حمایت از تولیدکنندگان ملی و در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ضمن بهره گیری از امکانات و تجهیزات خود و همچنین با استفاده از نیروی کار مجرب و آموزش دیده در حوزه فروش، گامی تمام عیار در راستای تحقق شعار امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی بردارد.

این شرکت ضمن تاکید بر این که، تاکنون نیز محصولات شرکت تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰ کلیه مجوزها، استانداردها و مراحل قانونی را از مراجع ذیربط اخذ نموده است.

این شرکت همچون گذشته آمادگی کامل دارد تا ضمن دعوت از تولیدکنندگان کالاهای ایرانی که تعداد تولید محصولاتشان بیش از ۱۰ هزار عدد بوده و کلیه اسناد، مدارک و مجوزهای مورد نیاز مراجع ذیصلاح را دارا باشند در توافقی دوجانبه نسبت به فروش تضمینی محصولات آنها در حوزه های مختلف اقدام نماید.

روابط عموی شرکت تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰؛ هدف از این اقدام را تحقق توصیه های رهبر فرزانه انقلاب در سال ۹۷ حمایت و تعامل با تولیدکنندگان داخلی، ترغیب و تشویق هموطنان به خرید کالای ایرانی، افزایش کیفیت کالاهای ایرانی، ایجاد رقابت منطقی میان تولیدکنندگان و همچنین به حرکت در آمدن چرخه اقتصادی کشور اعلام کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar