۱۳:۴۳ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 13 May 2018
کد خبر: ۴۹۵۳۳
عضو هیئت‌رئیسه نظام‌مهندسی تهران در گفت‌وگو با «صما» :
یک عضو هیئت‌رئیسه سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران با بیان اینکه روز گذشته به دلیل ازدحام و تجمع برخی از اعضای مهندسان کانون شهریار در سالن جلسات هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، جلسه هیئت‌مدیره لغو شد درعین‌حال تاکید کرد: به‌زودی هیئت‌مدیره جلسه فوق‌العاده‌ای را تشکیل خواهد داد.
ازدحام، جلسه هیئت‌مدیره تهران را معلق کرد/ ورود پلیس امینت به سازمان نظام‌مهندسی تهران

به گزارش خبرنگار «صما» در این زمینه حیدر جهان‌بخش در گفت‌وگو با خبرنگار «صما» بابیان اینکه روز گذشته تمامی 25 نفر اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در محل سالن جلسات حاضرشده بودند تا نسبت به رسیدگی به دستورجلسه اقدام کنند تاکید کرد: همزمان به آغاز به کار زمان برگزاری جلسه، عده‌ای از مهندسان کانون مهندسان شهریار و دفاتر شرکت‌های فعال مهندسی که از یک ساعت پیش در سازمان حضور پیدا کردند ، در مقابل سالن انتظار جلسات سازمان نظام‌مهندسی حاضر شدند.

این عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران با بیان اینکه این عده با تجمع در مقابل سالن انتظار ساختمان برگزاری جلسات خواستار ورود به سالن برای گفت‌وگو با اعضای هیئت‌مدیره شدند تصریح کرد: شنیده‌ها حاکی از آن است که این عده پس از رایزنی با یکی از بازرسان سازمان، مجوز ورود به سالن جلسات سازمان نظام‌مهندسی را دریافت می‌کنند.

جهان‌بخش با تاکید بر اینکه این افراد پس از ورود به سالن جلسات خواستار لغو دستور جلسه هیئت‌مدیره شدند اظهار داشت: دستورجلسه روز گذشته ، مربوط به انتخاب رییس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران بود و این عده خواستار لغو مصوبه جلسه شدند.

عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران با بیان اینکه عدم ترک سالن توسط این افراد و سپری شدن 30 دقیقه سبب شد که امکان برگزاری جلسه وجود نداشته باشد تاکید کرد: بر این اساس مقرر شد که هیئت‌مدیره به‌زودی به‌صورت فوق‌العاده نسبت به برگزاری جلسه اقدام کند.

ورود پلیس امینت به سازمان نظام‌مهندسی تهران

به گزارش خبرنگار ما در همین حال یک عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران نیز با بیان اینکه برگزاری تجمع برخی از افراد در مقابل سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران و ورود آنها به سالن برگزاری جلسات هیئت‌مدیره سازمان مانع ادامه جلسه شد تاکید کرد: رفتار ناشایست این افراد، سبب مداخله پلیس امنیت شد و به‌زودی پرونده تخلف این افراد مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

این عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در این زمینه در تشریح جزئیات حوادث دیروز سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار صما گفت: عصر دیروز تعدادی از مهندسان در قالب گروه‌های سه الی چهارنفره اقدام به برگزاری تجمعی در مقابل سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران کرده بودند که در این تجمع این عده بنری را در حمایت از یکی از اعضای هیئت‌مدیره تهیه‌کرده بودند.

وی با بیان اینکه در این بنر با محتوای مذکور از آرم سازمان نظام‌مهندسی ساختمان بهره گرفته شده بود خاطرنشان ساخت: باتوجه به اینکه به‌کارگیری آرم سازمان در بنر مذکور بدون کسب مجوز از اعضای سازمان صورت گرفته بود و با درنظرگرفتن اینکه بنده مخالف شعار مندرج شده در این بنر بودم، لذا اقدام به جدا کردن آرم سازمان از این بنر کردم.

این فعال مهندسی با تاکید بر اینکه با گذشت دوساعت از این اتفاق حوالی ساعت چهار، تجمع کنندگان که در بین آنها تعدادی رد صلاحیت شده و نیز برخی از روسای کانون شهریار به چشم می‌خورد وارد سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران شدند خاطرنشان ساخت: این عده به ضرب زور خود را وارد سالن جلسات هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی کردند و به بهانه طرح سوال عملا مانع از برگزاری جلسات شدند.

عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران با تاکید بر اینکه افراد مذکور به بهانه طرح سوال مانع ا ز تشکیل جلسه هیئت‌مدیره سازمان شدند گفت: هتاکی و درگیری فیزیکی یکی از افراد مذکور سبب شد که بنده با پلیس تماس بگیریم و با حضور پلیس در این مرکز، به دلیل حضور افراد در سالن، پلیس تاکید کرد که با توجه به اینکه احتمال زدوخورد وجود دارد، امکان دستگیری افراد خاطی در درون سالن وجود ندارد و باید در زمان خروج نسبت به بازداشت آنها اقدام کرد.

این عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران با تاکید بر اینکه پس‌از این ماجرا پلیس امنیت نیز در صحنه حاضر شد و با تصویری برداری و فیلم‌برداری نسبت به مستندسازی موارد لازم اقدام کرد خاطرنشان ساخت: درحال حاضر عکس و اسامی افراد خاطی توسط پلیس امنیت مستندسازی شده است و به‌زودی پرونده تخلف آنها مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کدخبر:0221


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar