۱۱:۰۰ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 14 May 2018
کد خبر: ۴۹۵۴۳
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در صورت برگشت تحریم‌ها در حوزه حمل و نقل هوایی هیچ گونه خللی ایجاد نمی‌شود.

رحمت الله مه آبادی در حاشیه دیدار با استاندار لرستاناظهارداشت: بیشتر تجهیزات فرودگاهی در داخل کشور ساخته می‌شود و در این زمینه خودکفا شده‌ایم.

به گفته وی، صنعت هوایی ما برخوردار از فناوری برتر است، اگرچه صنعت هواپیمایی ما وابسته به غرب بوده اما در دوران پسابرجام توانسته‌ایم خریدهای مورد نیاز را نیز انجام دهیم و در این زمینه هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

مه آبادی یادآور شد: برگشت تحریم‌ها هیچ خللی در حمل و نقل هوایی کشور ایجاد نمی‌کند زیرا که ما سامانه‌های خود را نوسازی کرده‌ایم و برخی سامانه‌ها را نیز خریداری و در انبار موجود است.

وی عنوان کرد: در حوزه ناوبری قدم‌های خوبی برداشته شده و اخیرا یک موافقتنامه با معاون علمی فناوری رئیس جمهوری امضا شده که قرار است با شرکت‌های دانش بنیان کارهایی را انجام دهند که قول می‌دهیم که در زمینه ناوبری نیز نگرانی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سفر یک روزه خود به استان لرستان از طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد بازدید کرد و در ادامه با استاندار لرستان دیدار و گفت وگو کرد. /

برچسب ها تحریم ، برجام ، حمل و نقل
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar