۰۹:۲۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 20 May 2018
کد خبر: ۴۹۶۰۲
خزانه‌دار نظام‌مهندسی ساختمان تهران در گفت‌وگو با «صما» خبر داد:
خزانه‌دار سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران از برگزاری جلسه هیئت‌مدیره استان تهران برای انتخاب رییس جدید در روز گذشته خبر داد وگفت: احمد خرم با کسب ۲۱ رأی و ۴ رأی سفید از مجموع ۲۵ رأی مأخوذه به‌عنوان رییس سازمان نظام‌مهندسی استان تهران انتخاب شد

احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی تهران شد/ کاهش تنش‌های نظام‌مهندسی و وزارت‌راه اولویت کاری خرمامیرحسین دزفولیان ضمن بیان مطلب فوق در گفت‌وگو با «صما» با اشاره به اینکه این انتخابات پس از تعلیق پروانه اشتغال به کار حسن قربانخانی رییس سابق سازمان از سوی وزارت راه و شهرسازی صورت گرفته است افزود: احمدخرم تنها کاندیدای این پست بود؛ و با پشتیبانی کامل هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی انتخاب شد.

وی بابیان اینکه خرم سوابق درخشانی در کارنامه خود دارد. گفت: احمد خرم با داشتن کارنامه‌ای درخشانی از وزارت مسکن تا ریاست کنونی انجمن انبوه‌سازان تهران می‌تواند گام‌های مثبتی در ارتقای جایگاه نظام‌مهندسی بردارد.

دزفولیان گفت: امیدواریم شخص خرم بتواند سازمان نظام‌مهندسی تهران را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.و باید متذکر شوم وی در این راه تنها نبوده و از سوی قشر عظیمی از مهندسان حمایت می شود.

وی بابیان اینکه این فرد بهترین گزینه برای اتمام تنش‌های ایجادشده بین وزارت خانه و سازمان نظام‌مهندسی است عنوان کرد: شخص خرم به دنبال ارائه راهکارهای عملی برای کاهش تنش‌ها و منتفع شدن اعضای سازمان مهندسی از این شیوه‌نامه‌ها به شکل مطلوب است.

خزانه‌دار سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران گفت: احمد خرم به دنبال ایجاد تفاهم‌نامه مشترک بین سازمان نظام‌مهندسی و وزارت راه و شهرسازی است.

دزفولیان بابیان اینکه احمد خرم بارقه‌های امید را به سازمان نظام‌مهندسی بازمی‌گرداند اظهار داشت: هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی تهران به ریاست وی خوش‌بین بوده و با پشتیبانی از وی به دنبال ارتقای جایگاه سازمان نظام‌مهندسی است.

وی با اعتقاد به اینکه خرم دو وظیفه اصلی در خصوص سازمان نظام‌مهندسی دارد گفت: ارتقای جایگاه نظام‌مهندسی و احقاق حق اعضای این سازمان دو سوی فعالیت رییس جدید سازمان نظام‌مهندسی تهران خواهد بود.

خزانه‌دار سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران گفت: تمام فعالیت‌های سازمان نظام‌مهندسی بعد از تعلیق پروانه حسن قربانخانی به‌صورت مستمر توسط هیئت‌رئیسه انجام و سعی شد کارهای مهم و جامانده حل‌وفصل شد.

وی همچنین بابیان اینکه در انتخابات دیروز حسن قربانخانی حضور نداشت گفت: این انتخابات با حضور سعید غفرانی عضو علی‌البدل که جایگزین حسن قربانخانی بود انجام گرفت.

وی در پایان با تایید جایگاه اجتماعی و فعالیت‌های انجام‌گرفته توسط احمد خرم خاطرنشان کرد: این فرد بهترین گزینه برای ریاست سازمان نظام‌مهندسی بود و بدون تردید سازمان بعد از حضور وی به آرامش خواهد رسید.

انتهای پیام/

کدخبر:0227

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
0
0
با ادعا و شعار مشکلی از مهندسین حل نخواهدشد .بفرمایید ایشان برای برای پایان دادن به وضعیت فلاکت بار معیشتی مهندسین چه برنامه ایی دارن.؟ ایا جلوی رانت بتزی وپارتی بازی رو میبندند؟ یااینکه یک چند صباحی هم با ایشان سرکاریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
0
0
سازمان نظام مهندسی به حیاط خلوت نزدیکان دولت تبدیل شده
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar