۱۴:۵۰ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - 03 June 2018
کد خبر: ۴۹۷۴۸
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در برنامه و لایحه ای که دولت به مجلس تقدیم کرده، توسعه راه آهن یکی از اولویت های اساسی کشور است.

حسینعلی امیری در حاشیه بازدید از برخی پروژه های گلپایگان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تعدادی از پروژه های گلپایگان نیازمند پیگیری های بخشی در وزارتخانه ها است.

وی افزود: در شرایطی که ترامپ از برجام خارج شده تکیه به امکانات و توانمندی های داخلی و به نتیجه رساندن هرچه سریعتر پروژه هایی که تعریف شده از ضرورت های غیر قابل اجتناب است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: اگر به توانمندی های داخلی متکی باشیم قطعا می توانیم به سلامت از آثار تحریم های احتمالی بیشتر آمریکا، عبور کنیم که این مهم نیازمند اتحاد، همدلی، وحدت و همکاری دولت و مجلس در جهت عبور از کارشکنی های آمریکا علیه توسعه ایران است.

وی یکی از برنامه های زیربنایی دولت را توسعه راه آهن دانست و تاکید کرد: در برنامه و لایحه ای که دولت تقدیم مجلس کرد، یکی از اولویت های اساسی کشور، توسعه راه آهن است.

امیری افزود: با توحه به اینکه راه آهن از زیرساخت های مهم توسعه است به عنوان یکی از اولویت های وزارت مسکن و شهرسازی تعریف شده و به طور قطع پروژه های مربوط به راه آهن که در مراجع ذیربط دولت تصویب شده، پیگیری خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها راه آهن ، حمل و نقل ، دولت
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar