۱۵:۲۵ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - 03 June 2018
کد خبر: ۴۹۷۵۳
مديرعامل گروه صنعتي درب معتقد
يک درب ضد سرقت از درون با لوله‌هاي فولادي مسلح شده است و تفاوت‌هاي بسيار فاحشي در سبک طراحي و توليد با دربهاي آپارتماني معمولي دارد. علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب‌هاي معمولي حتي اگر کاملاً از جنس فولاد هم باشند به‌راحتي از ناحيه لولا مي‌توان آن‌ها را باز کرد درحالي‌که درب‌هاي ضد سرقت را نمي‌توان از طريق بريدن لولا باز کرد.

یک توضیح درباره درب‌های ضد سرقتگروه صنعتي درب معتقد يکي از معدود توليدکنندههاي تجهيزات امنيتي ساختمان است که توانايي توليد تمامي قطعات اين محصول را در داخل ايران دارد. هماکنون اين مجموعه توليدي تمرکز اصلياش طراحي و توليد انواع درب ضد سرقت ايراني کرده است.

در حال حاضر بزرگترين توليدکننده درب ضد سرقت در ايران، در امر توليد و توزيع عمده و جزئي دربهاي ضد سرقت، دربهاي داخلي، دربهاي pvc, hdf, mdf ريال چهار چوب هاي WPC و بزرگترين وارد کننده پارکت در کشور است که در حال بنا کردن يک کارخانه براي توليد پارکت ايراني جهت حمايت از کالاهاي ايراني و تامين نياز هاي هم وطنان مان مي باشد.

چرا گروه صنعتي درب معتقد؟

گروه صنعتي درب معتقد در ظاهر شايد فقط در زيبايي و طراحي تفاوتهايي با همتاهاي خود باشند ولي کافي است نگاهي عميقتر به درون دربهاي مسلح بياندازيد تا دليل نامگذاري درب معتقد را بدانيد.

مجموعه توليدي گروه صنعتي درب معتقد يک شرکت ايراني است که توانسته است با تغييراتي که در نگرش خود ايجاد کرده موفق به توليد محصولاتي در گروه دربهاي ساختماني ضد سرقت شود که به گواه سازمانهاي استاندارد و البته استقبال مشتريان در خارج از مرزهاي کشور سطح کيفي برابري با نمونههاي ترک و اروپايي دارد.ما مخالف بستن درها و جلوگيري از واردات هستيم چون معتقديم با اين کار نهتنها توليدکننده داخلي قوييتر نشده و محصول با کيفيتري توليد نخواهد کرده بلکه صرفاً مصرفکننده است که ضرر خواهد کرد.

یک توضیح درباره درب‌های ضد سرقت

رقابت برابر ميتواند موجب رشد ما شود و مجموعه گروه صنعتي درب معتقد با باکيفيت ترين دستگاه هاي موجود در اين صنعت هميشه يک گام جلوتر از همتاهاي خود است و هميشه مورد استقبال مشتريان در اقصي نقاط کشور مي باشد.

درزمينه کيفيت و قيمت درب ضد سرقت نيز معتقد هستم بايد توليدکنندههاي ايراني کمي تجديدنظر شود.

براي مثال قيمت درب ضد سرقت توليدي کارخانههاي چيني باآنکه هزينههاي حملونقل هم به آنها ميخورد در شرايط کيفي يکسان از محصولات ايراني بالاتر است.

از همين رو لازم است که توليدکنندههاي ايراني تغييراتي در نگرش و خطوط توليدشان ايجاد کنند تا بتوانند در بازار رقابت کنند مگر اينکه انتظار داشته باشند مانند خودروسازان که حقيقتاً لابي پرنفوذي دارند براي آنها هم محدوديت واردات ايجاد شود و دراينبين فقط و تنها فقط مصرفکننده است که مجبور خواهد شد باقيمت بالاتر محصول بيکيفيتري بخرد.

یک توضیح درباره درب‌های ضد سرقت

منبع: ( مجله ساختمان )

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar