۱۲:۲۸ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - 09 June 2018
کد خبر: ۴۹۷۶۵
وزیر راه و شهرسازی در نامه‌ای به معاون رئیس جمهوری، پنج وزیر و رئیس گمرک خواستار اجرای مفاد سند برنامه استراتژیک بخش حمل‌ونقل در موضوعات مرتبط با حوزه وظایف هر یک از دستگاه‌ها شد.
نامه آخوندی به جهانگیری و 5 وزیر دیگرعباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورایعالی ترابری کشوردر نامه‌ای خطاب به «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور»، «وزیرصنعت، معدن و تجارت»، «وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی»، «وزیر جهاد کشاورزی»، «وزیرکشور»، «وزیر امور خارجه» و «رئیس گمرک جمهوری اسلامی ایران» نوشت:خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید مقدمات عملیاتی شدن موضوعات مرتبط با این سند با حوزه وظایف و ماموریت‌های آن دستگاه به نحو شایسته فراهم آمده و اجرایی شدن اولویت‌های مورد اشاره در این سند در برنامه‌های آتی آن دستگاه ملحوظ گردد.

متن نامه وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر نوبخت- معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور

جناب آقای شریعتمداری- وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت


جناب آقای ربیعی- وزیر محترم تعاون، کارو رفاه اجتماعی


جناب آقای حجتی- وزیر محترم جهاد کشاورزی


جناب آقای رحمانی فضلی- وزیر محترم کشور


جناب آقای ظریف- وزیر محترم امور خارجه


جناب آقای عسگری- رئیس محترم گمرک جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

نظر به تصویب راهبردهای توسعه بخش حمل و نقل در دویستمین جلسه شورایعالی هماهنگی ترابری کشور، بدینوسیله «سند برنامه استراتژیک بخش حمل‌ونقل» جهت استحضار و دستور اقدامات مقتضی در اجراء مفاد آن به عنوان یکی از دستگاه‌های عضو شورایعالی ترابری ارسال می‌گردد.

خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید مقدمات عملیاتی شدن موضوعات مرتبط با این سند با حوزه وظایف و ماموریت‌های آن دستگاه به نحو شایسته فراهم آمده و اجرایی شدن اولویت‌های مورد اشاره در این سند در برنامه‌های آتی آن دستگاه ملحوظ گردد.

بی‌تردید تعالی صنعت حمل و نقل جزء با یکپارچگی و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی ذیربط در این بخش صورت نخواهد پذیرفت و لذا امید می‌رود با اجرای متحد مفاد این سند توسط کلیه بخش‌های مرتبط، نیل به این مهم میسر شود.

عباس آخوندی


وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورایعالی هماهنگی ترابری کشور

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar