۱۱:۳۴ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 19 June 2018
کد خبر: ۴۹۸۷۰
عضو هیات مدیره نظام‌مهندسی تهران درگفت‌وگو با «صما» خبر داد:
صما-عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان تهران از برگزاری دومین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت‌وساز شهری در تیرماه سال جاری خبر داد.

زمان برگزاری دومین کنفرانس ملی مکانیک مشخص شدعضو هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان تهران از برگزاری دومین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت‌وساز شهری در تیرماه سال جاری خبر داد وگفت: شورای مرکزی با همکاری سازمان نظام‌مهندسی ساختمان تهران دومین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت‌وساز شهری را در تاریخ 5 الی 6 تیرماه 1397 در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد کرد.

رامین کرمی با اشاره به اهداف این کنفرانس در گفت و گو با «صما» افزود: اهداف اصلی این کنفرانس شامل بررسی فنّاوری‌های نوین در سیستم‌های سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع برنامه‌ریزی آموزش تخصصی مهندسان مکانیک، شناخت مصالح استاندارد و بررسی آن‌ها است.

وی همچنین در خصوص محورهای این کنفرانس گفت: محورهای این کنفرانس شامل ا انرژی و محیط‌زیست، فناوری‌های نوین در سامانه‌های سرمایش، گرمایش، تهویه مطبوع و تبرید، شرایط آسایش و کیفیت هوا در ساختمان‌ها، آب و فاضلاب، حفاظت ساختمان‌ها در برابر حریق، آینده‌پژوهی و اقتصاد مقاومتی است.

عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان تهران بابیان اینکه دوره پیشین این کنفرانس بازخورد مطلوبی در دوچند حوزه آموزشی، حرفه‌ای و صنعتی داشت گفت: شرکت‌کنندگان از کنفرانس سال قبل رضایت صددرصدی داشته و این حسن رضایت باعث شد پیروی کنفرانس قبلی کنفرانس امسال را نیز برگزار کنیم.

به گفته دبیر دومین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت‌وساز شهری بیشتر شرکت‌کنندگان این کنفرانس مهندسان، صنعت گران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

وی بابیان اینکه در کنفرانس امسال رییس کمیته آموزش انجمن تهویه مطبوع اروپا پروفسور

Gamelro de silva Manuel حضور دارد در خصوص اشخاص دیگر حاضر در این کنفرانس گفت: در این کنفرانس علاوه بر متخصصان داخلی رییس انجمن تهویه مطبوع و تأسیسات ترکیه نیز حضور دارد.

کرمی گفت: برنامه‌های دومین کنفرانس بین‌المللی با تبیین محورهای راهبردی و تشکیل کمیته‌های منسجم علمی و اجرایی و برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و تخصصی و همچنین حضور مسئولان گران‌قدر به‌عنوان سخنرانان کلیدی و مشارکت اساتید برجسته در پانل‌های تخصصی از اقصی نقاط دنیا و استفاده حداکثری از حضور همزمان صاحب‌نظران مهندسی مکانیک و نخبگان و پژوهشگران دانشگاهی و تولیدکنندگان و صنعت گران عرصه ساخت‌وساز، امیدبخش ارتقای کیفی و غنای ارزشمند این کنفرانس بین‌المللی است.

وی گفت: از 100 مقاله ارسال‌شده به این کنفرانس سی مقاله در رسانه‌های پژوهشی و معتبر جهان با صلاح‌دید هیئت تحریریه آن کشور خواهد شد.

به گزارش «صما» همچنین نشست خبری دومین کنفرانس بین‌المللی نقش مهندسی مکانیک در ساخت‌وساز شهری نیز با حضور رامین کرمی دبیر کنفرانس، بهنام عابدی دبیر کمیته اجرایی، سیدعلی صدر واقفی دبیر کمیته علمی، وحید دوستی دبیر کمیته صنعت و بابک کامکار دبیر کمیته بین الملل کنفرانس در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران امروز 29 خردادماه برگزار و به سوالات خبرنگاران پاسخ داده شد.

زمان برگزاری دومین کنفرانس ملی مکانیک مشخص شد

انتهای پیام /

کد خبر:0227

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar