۱۶:۵۳ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - 01 August 2018
کد خبر: ۵۰۳۴۵
مسئول مارکتینگ شرکت آرملات در گفت‌وگو با «صما»خبر داد:
مسئول مارکتینگ شرکت آرملات از برگزاری همایش تخصصی بهینه‌سازی کف سازی صنعتی در روز سوم هجدهمین نمایشگاه بین الملی صنعت ساختمان به همت شرکت آرملات خبر داد؛ و در این خصوص گفت: ثبت‌نام و شرکت در این همایش کاملاً رایگان و برای عموم آزاد است.

به گزارش «صما» احمد رهبر اسدی بابیان اینکه در حال حاضر یکی از زمینه‌های اصلی فعالیت آرملات در خصوص کف سازی صنعتی بوده و در این خصوص قدمت 40 ساله دارد. گفت: شرکت آرملات در طی سال‌های اخیر با عملکرد مطلوب خود در بخش کف سازی توانسته مفهوم سنتی این موضوع را به مقوله صنعتی تغییر دهد.

وی گفت: بر این اساس این شرکت تصمیم گرفت تمام دانسته‌های خود را تحت عنوان یک همایش در روز سوم هجدهمین نمایشگاه بین الملی صنعت ساختمان برای آگاه‌سازی و آموزش افراد مختلف در صنوف مرتبط با صنعت ساخت‌وساز به کار ببرد.

مسئول مارکتینگ شرکت آرملات در ادامه افزود: علم کف سازی مقوله مهم در ساخت‌وساز است و روند سنتی سازی آن باید به شکل صنعتی سازی و همراه با متدهای روز انجام بگیرد.

رهبر اسدی گفت: شرکت در این همایش برای عموم آزاد بوده و هدف از این همایش آگاه‌سازی و آشنایی دست‌اندرکاران صنعت ساخت‌وساز از روش‌های نوین کف سازی و همچنین آگاهی از روش‌های و خصوصیات سیستم‌های جدید کف سازی هست.

وی همچنین افزود: این سمینار در 2 بخش محصولات سیمانی - بخش شیمیایی برگزار و سخنرانان آن ابوالحسن رامین فر و کیوان رامین فر است .

اسدی درنهایت گفت: این همایش با مساعدت مرکز توسعه تجارت ایران و اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود.

به گفته اسدی آرملات، لیدر بازار کف سازی صنعتی بوده و این شرکت مبدع و آورنده علم کف سازی کشور به همت دکتر ابوالحسن رامین فر است.

شایان‌ذکر است شرکت آرملات در سال 1367 تأسیس‌شده و با توجه به پشتوانه همکاري با شرکاي بین‌المللی خود و تجربیاتی که از کمپانی‌های آمریکا و ایتالیا داشت و نیز همکاری گسترده با شرکت کلینیک ساختمانی ایران، توانست خود را در جایگاه اولین و مبتکر تولید پوشش‌های صنعتی کف در ایران قرار دهد.

اکنون با 30 سال سابقه و در اختیار داشتن دانش مطلوب و با توجه به وجود کانی‌های سخت صنعتی در کشورمان ایران که به‌نوعی از بهترین و غنی‌ترین معادن جهان است، قادر گردیده‌ایم بیش از ده‌ها میلیون مترمربع کف سازي درزمینه هاي مختلف اعم از : کارخانه‌های صنعتی ، خودروسازی‌ها، صنایع نظامی و فرودگاهی، سکوهاي راه‌آهن شهري ( مترو ) پارکینگ‌های عمومی و اختصاصی و بسیاري از موارد دیگر را پوشش نموده و افتخار داریم که محصول خود را به کشورهاي هم‌جوار نیز صادر نموده‌ایم .

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar