۱۰:۵۴ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - 06 August 2018
کد خبر: ۵۰۳۷۶
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه قیمت ها در بازار مسکن و سایر بازارها روند کاهشی به خود گرفته است، گفت: دولت استراتژی مشخصی برای ساماندهی اقتصادی در پیش بگیرد.

قلی الله قلی زاده در گفت وگو باخانه ملت، با انتقاد از وضعیت بازار مسکن، گفت: نبود استراتژی مشخص پیش بینی آینده این بازار را غیر ممکن کرده است.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش آهوراند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بی برنامه گی آفت اقتصاد کشور شده است، افزود: متاسفانه هر چه بر علیه ایران حساب شده و برنامه مدارانه حرکت می شود در داخل هیچ اقدام از پیش بررسی شده ای صورت نمی گیرد.


ایران در برابر هجمه های استراتژیک و برنامه ریزی شده دشمنان هیچ برنامه ای را دنبال نمی کند

وی با تاکید بر اینکه ایران در برابر هجمه های استراتژیک و برنامه ریزی شده دشمنان هیچ برنامه ای را دنبال نمی کند، تصریح کرد: متاسفانه در شرایط فعلی کشور پیش بینی بازارهای مختلف از جمله مسکن سخت و حتی غیر ممکن است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت باید بسته اقتصادی مشخص برای بازار مسکن داشته باشد، گفت: این بسته باید دربرگیری بسیار داشته و به همه اقشار جامعه توجه کند.


وضعیت قیمت ها در بازار مسکن رو به کاهش است

الله قلی زاده با اشاره به وضعیت معاملات و قیمت ها در بازار مسکن، افزود: طبق بررسی ها قیمت ها در بازار مسکن همسو با بازارهای موازی خود از جمله طلا و ارز روند کاهشی به خود گرفته است.

وی ادامه داد: دولت باید با ارایه طرح مشخص ضمن به جریان انداختن تولید مسکن حباب قیمت ها را نیز از بین ببرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بدانیم که ادامه بی برنامه گی در بخش مسکن وضعیت اقتصادی کشور را از این نیز بدتر کرده و سایر بازارها را نیز درگیر حباب بی سابقه نرخ ها خواهد کرد از این رو ادامه تعلل دولت به صلاح نیست.

برچسب ها مسکن ، کاهش قیمت ، اقتصاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar