۱۳:۰۷ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - 13 August 2018
کد خبر: ۵۰۴۴۶
مدیرعامل هدلینگ برج پوشش آپادانا در گفت‌وگو با «صما»:
مدیرعامل هدلینگ برج پوشش آپادانا بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین بحران‌های کنونی کشور مصرف بهینه انرژی است گفت: در طی سال‌هایی اخیر مصرف صحیح انرژی در کشور یکی از دغدغه‌های مهم کارشناسان ،فعلان و مسئول ذی‌ربط بوده و در این خصوص به دنبال استفاده از تجربه‌های کشورهای موفق هستند.
نقش بهینه‌سازی مصرف انرژی درافزایش اشتغال

مهدی شاه‌محمدی در حاشیه هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان بابیان مطلب فوق در گفت‌وگو با «صما» افزود: شرکت آپادانا با توجه به اهمیت انرژی و پاس داشت آن برای آیندگان از تجربیات و محصولات ایتالیا بهره برده و با بومی‌سازی این تجهیزات گام‌های مؤثری در بهینه‌سازی مصرف انرژی برداشته است .

وی بابیان اینکه بهینه‌سازی مصرف انرژی باعث افزایش اشتغال و ارزآوری به کشور می‌شود. گفت: زمانی که مصرف سوخت بهینه شود می‌توان با صادرات این انرژی به کشورهای نیازمند ارزآوری داشته و مشکل اشتغال را رفع‌ورجوع کنیم .

به گفته وی هدف اصلی بخش بزرگی از تولیدکنندگان اشتغال‌زایی با تمرکز به تولید ملی است. چراکه تک‌تک کارآفرینان می‌توانند به‌راحتی و بدون درگیر شدن با بوروکراسی و پیچیدگی‌ها تنها با سپرده‌گذاری در بانک‌های متعدد به سودهای خوبی برسند .

نقش بهینه‌سازی مصرف انرژی درافزایش اشتغالشاه‌محمدی درنهایت گفت:ازآنجایی‌که هدف تولیدکنندگان و مسئولان در حوزه اشتغال‌زایی همسو و هم‌راستا است شایسته است مسئولان نگاه ویژه‌ای به کاهش بوروکراسی‌های دست‌وپا گیر بخش تولید و عرضه داشته باشند. .

شایان‌ذکر است شرکت برج پوشش آپادانا مجموعه‌ای فعال درزمینه مشاوره، طراحی و اجرای انواع ساندویج پانل و پلی کربنات‌های سقفی و دیواری است که با بهره‌مندی از مهندسان، مشاوران، طراحان و با پشتوانه نیروهای فنی و متخصص شروع به کارکرده و برای تمامی پروژه‌ها علاوه بر کنترل دقیق و پیشرفته مراکز علمی و تحقیقاتی به‌دقت و تطابق ویژگی‌های مصالح به‌کاررفته با استانداردهای ملی و بین‌المللی می‌پردازد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar