۱۵:۱۷ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - 14 August 2018
کد خبر: ۵۰۴۵۸
مدیرعامل شرکت پولادین دژ کاوه در گفت‌وگو با «صما»:
مدیرعامل شرکت پولادین دژ کاوه بابیان اینکه ایران جز کشورهای زلزله‌خیز بوده و هم‌اکنون ساخت مسکن مقاوم و امن برای شهروندان یکی از اولویت مهم حوزه مهندسی است. گفت: در این راستا باید تمام سازه‌ها مستحکم و با رعایت مبانی فنی و مهندسی ساخته شود.

امیر تک بابیان مطلب فوق در گفت‌وگو با «صما» افزود: در میان سبک‌سازی سازه‌های فلزی و اتصالات فنی و مهندسی می‌تواند در مقاوم‌سازی بنا مؤثر و مفید واقع شود. به‌طورکلی هر چه ساختمان سبک‌تر باشد نیروی زلزله تأثیر کمتری بر بنا دارد.

زلزله خبر نمی‌کند مقاوم بسازیم

وی بابیان اینکه یک سازه فلزی مقاوم در زلزله دارای مشخصات فنی و مهندسی خاصی است گفت: سازه اسکلت فلزی مجموعه‌ای از اجزاء سازه ایست که به‌وسیله اتصالات به یکدیگر پیوندیافته‌اند. اتصالات اگر صحیح طراحی نگردند به‌صورت حلقه‌های ضعیف این پیوند درآمده، ایمنی و خدمت‌دهی ساختمان را دچار مخاطره می‌سازند، محاسبه و طرح جزئیات یک اتصال اگر از طرح اعضای اصلی ساختمان مهم‌تر نباشد لااقل در همان درجه اهمیت قرار دارد. هر سازه فلزی ترکیبی از اعضای جدا از هم است که این اعضا باید به طریق مناسبی به یکدیگر متصل شوند.

تک گفت:برای داشتن یک سازه مقاوم باید سازه‌ها استانداردهای مرتبط با جوش و مبحث دهم را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت پولادین دژ کاوه گفت:این شرکت برای رسیدن به هدف غایی خود یعنی تولید سازه‌ای امن برای شهروندان توجه زیادی به مقوله تحقیقات و آزمایش‌های مرتبط با سازه داشته است.

وی درنهایت گفت: زلزله خبر نمی‌کند مقاوم بسازیم.

زلزله خبر نمی‌کند مقاوم بسازیم

شایان‌ذکر است شرکت پولادین دژ کاوه سازنده انواع اسکلت‌های فلزی و استراکچری های صنعتی، اساسی‌ترین هدف خود را بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات به‌منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و سایر طرف‌های ذینفع قرار داده است. استقرار، نگهداری و بهبود سیستم مدیریت کیفیت، تأمین‌کننده این هدف است...

بر این اساس این شرکت، فعالیت خود را بر اساس شناخت و درک کامل نیاز مشتریان و تلاش در جهت تأمین آن در راستای افزایش رضایت ایشان، شناسایی مشکلات و گلوگاه‌های موجود درروند تولید و تلاش در جهت کاهش زمان تا خیرات در پروژه‌ها، تلاش در جهت شناخت و ورود به بازارهای هدف و حرکت پیوسته به‌سوی بهبود مداوم عملکرد و کیفیت محصولات و اثربخشی فرآیندهای شرکت قرار داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar