۱۲:۳۱ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - 27 August 2018
کد خبر: ۵۰۵۶۷
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد که در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی ایرادات شورای نگهبان به قانون منع به کارگیری بازنشستگان رفع شد.

محمدرضا بادامچی گقت: در جلسه دیروز کمیسیون اجتماعی دو موضوع را در دستور کار داشتیم. موضوع اول رفع ابهامات شورای نگهبان به قانون منع بکارگیری بازنشستگان بود.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: دو اصلاح در این قانون انجام شد، در واقع دو ماده این قانون اینگونه تصحیح شد که به کارگیری نیروهای مسلح با اجازه مقام معظم رهبری در دستگاه‌ها مجاز است و همچنین استثنا بودن دارندگان اجازات خاصه از مقام معظم رهبری به کلی حذف گردید. در موارد و مشاغل دیگر هیچ استثنایی برای افراد در این قانون وجود ندارد.

دو ماده این قانون اینگونه تصحیح شد که به کارگیری نیروهای مسلح با اجازه مقام معظم رهبری در دستگاه‌ها مجاز است و همچنین استثنا بودن دارندگان اجازات خاصه از مقام معظم رهبری به کلی حذف گردید. در موارد و مشاغل دیگر هیچ استثنایی برای افراد در این قانون وجود ندارد.بادامچی در خصوص دستور جلسه بعدی کمیسیون اجتماعی متذکر شد: دستور دوم درخصوص تشکیل دو وزارتخانه مجزای انرژی و آب و محیط زیست بود، این موضوع هم به کارگروه تخصصی برای بررسی بیشتر ارجاع شد.

منبع: ایسنا
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
0
0
پروانه نظارت و اجرای مهندسان بازنشسته باطل شود .
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar