۱۱:۱۰ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - 01 September 2018
کد خبر: ۵۰۶۱۳
رييس سازمان نظام مهندسي تهران مطرح كرد:
رييس سازمان نظام مهندسي تهران در جريان يك نشست خبري به بيان آخرين وضعيت اختلاس جديد در سازمان نظام مهندسی تهران پرداخت.
اختلاس جدید در نظام مهندسی تهران/ هفت ميليارد به حساب سازمان بازگشتبه گزارش «صما» احمد خرم امروز در جمع خبرنگاران درباره اختلاس 7 میلیارد تومانی جدید از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به بیان جزئیات این تخلف پرداخت و گفت: با جعل امضای بنده و یک فقره از چک‌ها هم که بدون امضا بنده - چک‌ها در بانک صادرات نقد شده است.

خرم با اشاره به فساد 40 میلیاردی سازمان نظام مهندسی اظهار کرد: این تخلف در قوه قضاییه در دست بررسی است و هنوز حکمی صادر نشده است.

وی گفت: پرونده 4 سال است که در قوه قضاییه گیر کرده است.پول مذکور بلوکه شده که البته سود آن را دریافت می‌کنیم. نحوه هزینه کرد این سود یک بحث است و این‌که سود نگیریم از هر مرجعی صادر شود که سود نگیریم شائبه ایجاد می شود. سود بانکی سپرده‌های حق الزحمه را در یک حساب خاص واریز می‌کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با یادآوری این‌که با این اقدام سریع روی این قضیه، سازمان در شعبه بانک صادرات حضور یافت، تاکید کرد: اول حدود 3.5 میلیارد تومان کشف شد.

نایب رئیس سازمان در بانک مستقر شد به همراه حراست و تمام چک‌های بالای 50 میلیون تومان را بازدید کردند که 7 فقره چک هم در این بازدید کشف شد که مجموعا مبلغ 7 میلیارد و 200 میلیون تومان تا عصر 5 شنبه به حساب سازمان برگشت. هم زمان شکایت کردیم منتها با صحبت با متخلفان و برخورد مثبت با آنها اعلام شد اگر پول را برگردانید قطعا تخفیف در مجازات خواهید داشت. تا الان تقریبا همه پول برگشت داده شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar