۱۶:۲۴ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - 04 September 2018
کد خبر: ۵۰۶۵۰
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ملاک نرخ بلیت هواپیما اعلام شرکت های هواپیمایی است که در دفاتر اعلام می کنند و در صورت تخلف ما فقط شرکت های هواپیمایی را مقصر می دانیم.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با شبکه خبر گفت: سازمان هواپیمایی کشوری تصمیم گرفت دفاتر خدمات مسافرت هوایی که دارای بند الف هستند و مجوز را از سازمان هواپیمایی کشوری گرفته اند، متولی فروش بلیت الکترونیکی شوند. این کار به دلیل تفیک بین دفاتر مجاز و غیر مجاز انجام شده است و قابل نظارت هستند؛ مسافران می توانند از این دفاتر و سایت هایی که معتبر هستند بلیت پرواز تهیه کنند.

جعفرزاده در ادامه افزود: یک از وظایف دفتر نظارت هواپیمایی نظارت بر مکانیزم های دفاتر است و نظارت از طریق دفتر نظارت هواپیمایی کشور است. واگذاری خطوط هوایی و پروازها زیر نظر دفتر نظارت است اما افزایش قیمت ها تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز بوده است. ارز برای پروازهای داخلی تخصیص داده شده و برای پرواز های خارجی نیز اقداماتی در سازمان هواپیمایی کشوری در حال انجام است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ملاک نرخ بلیت هواپیما بر اساس اعلام شرکت های هواپیمایی است که در دفاتر اعلام می کنند و واسطه ها قیمت را افزایش می دهند. ما نرخ تکلیفی نداریم فقط ملاک نرخی است که شرکت های هوایی اعلام می کنند و در صورت تخلف ما فقط شرکت های هواپیمایی را مقصر می دانیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar