۱۵:۳۰ - ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - 30 September 2018
کد خبر: ۵۰۸۵۱
معاون خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران با اشاره به برگزاری مانور بازاحیای فعالیت‌ها و ماموریت‌های بازرسی، گفت: حضور بازرسان در کارگاه‌ها یکی از برنامه‌های اولویت‌دار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای ارتقای کیفیت ساخت و سازهاست.

حسین احمدی، اظهار کرد: به مناسبت 7 مهرماه روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی مراسمی بازاحیای فعالیت‌ها و ماموریت‌های بازرسی طی امروز برگزار شد.

وی تصریح کرد: این بازرسی‌ها در سازمان نظام مهندسی نقش بسیار موثری در پیشگیری از وقوع حوادث و سوانح دارد. قطعا این بازرسی‌ها به نکات فنی و ایمنی و همچنین حسن انجام خدمات فنی و مهندسی را توجه می‌کند.

مانور بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار شد

وی افزود: جنبه مهم‌تر دیگر بازرسی‌ها این است که احیانا به تخلفات برخی مهندسان رسیدگی شود. در سه جنبه وزارت راه و شهرسازی، شهرداری‌ها و سازمان‌های نظام هندسی می‌توانیم بر ساخت‌وساخت‌ها نظارت کنیم.

معاون خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران با اشاره به این‌که شعار ما "هر مهندس یک بازرس است"، اظهار کرد: حضور بازرسان در کارگاه‌ها یکی از برنامه‌های اولویت‌دار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران است.

مانور بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار شد

احمدی باین کرد: این ماموریت امروز با گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی و شهیدان و آتش‌نشانان حادثه 7 مهرماه سال 1359 در حمله هوایی بعثی‌ها، برگزار شد.

پایش جامع نظارت بر حسن انجام خدمات مهندسی در تهران (با نام مانور بازرسی مهندسی سازمان نظام مهندسی استان تهران) پس از صحبت های خرم و احمدی برای مهندسی آغاز شد.
مهندسین ناظر به 6 پروژه در مناطق 1، 2 و 5 تهران اعزام شدند. بازرسی های در 6 حوزه: ژئوتکنیک - معماری - سازه - برق - گودبرداری و مکانیک انجام شد.

مانور بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار شد حسن خالدی - مدیر بازرسی و کنترل ساختمان سازمان نظام مهندسی هم در این باره گفت: این برنامه با هدف تاکید بر کنترل امور خدمات مهندسی در سطح شهر در سال های گذشته هم انجام می شده و امروز شاهد جامع ترین پایش سال 97 بودیم که این برنامه همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar