۱۵:۳۱ - ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - 02 October 2018
کد خبر: ۵۰۸۷۷
در گفت‌وگو با «صما» عنوان شد:
کاندیدای انتخابات هشتمین دوره هیئت‌مدیره نظام‌مهندسی استان تهران بابیان اینکه مهندسان در آرای خود به رزومه کاری و حرفه‌ای کاندیداها توجه کنند. گفت: در چند سال اخیر اهداف و شعارهای کلیشه‌ای گروه‌ها و ائتلاف‌های مختلف دامن انتخابات را فراگرفته و متأسفانه توجهی به توانمندی کاندیداها نشده است.

مدیران بازنشسته جایگاه نظام‌مهندسی را به چالش کشانندعلیرضا فروغی بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: این صنف نیازمند افراد قوی، جوان، حرفه‌ای و باروحیه حق‌طلبی بدون رعایت هرگونه ملاحظات است.

وی بابیان اینکه مدیران بازنشسته و بدون انگیزه جایگاه این صنف را به چالش کشانند. گفت: نباید مهندسان به دنبال اعضایی باشند که ناکارآمدی آن‌ها در ادوار گذشته بر همگان روشن‌شده است.

فروغی گفت: هم‌اکنون به دلایل برخی ناکارآمدی ها درخت اتحاد و انسجام مهندسان خشکیده شده و این اعضا در صحنه های مختلف با کمترین آرا مشارکت می‌کنند؛ بنابراین مهندسان باید به دنبال منتخبی باشند که روحیه اتحاد را در بین مهندسان ترویج داده و آن را غنی‌تر و قوی‌تر کند.

وی گفت: در وهله بعدی در انتخابات امسال باید به دنبال افرادی باشیم که دارای روحیه انتقادپذیری بوده و فارغ از هرگونه جناح‌بندی در برابر فساد می ایستند تا بتوانند اقدامات مطلوبی در معیشت مهندسان در داخل و خارج از کشور با فراهم نمودن راهکارهای فضای رقابتی سالم در جهت ارتقای خدمات مهندسی بالأخص در بهره‌گیری مهندسان در بخش اجرای ساختمان داشته باشند.

این کاندیدای دوره هشتم سازمان نظام‌مهندسی درنهایت گفت: البته اصلاح تعرفه خدمات مهندسان مطابق با تورم عمومی جز مطالبات بخش اعظمی از مهندسان است.

انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۵
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
0
0
مدیران بازنشسته باید برکنار شوند و پروانه اشتغال آنها باطل شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
0
0
باید از مدیران بازنشسته و فسیل ، تست اعتیاد و تست سلامت گرفته شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
0
0
✅ بازنشسته‌های کدام بانک‌ها باید بروند؟

✔️ در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تمامی بازنشستگان بانک‌های دولتی و همچنین بانک‌هایی که در راستای اجرای اصل ۴۴ سهام آنها واگذار شده و ۱۰۰ درصد خصوصی نیستند باید پست خود را ترک کنند.

✔️ بر این اساس باید منتظر بود تا در مهلت دوماهه تعیین شده برای خروج بازنشسته‌های فعال غیرمشمول که پایان آبان ماه است، تمامی بانک‌های دولتی و آنهایی که دولت در آنها سهمی دارد، از جمله بانک مرکزی، بانک سپه، بانک ملی، بانک ملت، بانک تجارت، بانک صادرات، بانک کشاورزی، بانک صنعت و معدن، بانک توسعه صادرات، بانک رفاه کارگران، بانک توسعه تعاون، بانک مسکن، پست بانک، بانک شهر، بانک دی و بانک سرمایه با بازنشسته‌های خود خداحافظی کنند. اما سایر بانک‌ها که ۱۰۰ درصد خصوصی هستند مشمول این قانون نبوده و به هر تعداد که بخواهند می‌توانند بازنشسته داشته باشند. ایسنا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
0
0
♨️ ۳ کلانشهر و ۱۱ شهر دیگر، در انتظار شهردار جدید

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
0
0
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
0
0
شهردار اهواز با اشاره به قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: بازنشسته نیستم؛ حقوق جاری سپاه را دریافت می کنم و در وزارت کشور مامور هستم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar