۱۱:۵۰ - ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - 10 October 2018
کد خبر: ۵۰۹۴۵
این رفتگر ۳۵ مقاله isi درحوزه عمران وشهرسازی دارد
رفتگری که دارای ۳۵ مقاله ISI و علمی پژوهشی معتبر است، از عدم شایسته سالاری در سیستم مدیریتی کشور انتقاد کرد. این در حالیست که شهرداری کرمانشاه بالغ بر 100 روز است که بدون شهردار اداره می‌شود.
رفتگری با دکترا عمران در شهری که شهردار ندارد!

یکی از رفتگران شهرداری کرمانشاه با مراجعه به دفتر روزنامه باختر مدعی شد که دارای مدرک دکترا تخصصی عمران است اما همچنان به عنوان کارگر و رفتگر شهرداری فعالیت می‌کند!

بیش از یکصد روز از استعفا آرش رضایی از شهرداری کرمانشاه می‌گذرد و در این مدت نیز اعضا شورای اسلامی شهر کرمانشاه نتوانسته‌اند به تفاهمی جهت انتخاب شهردار جدید کرمانشاه دست پیدا کنند و کلانشهر کرمانشاه همچنان بدون شهردار و در بلاتکلیفی محض به سر می‌برد.

این‌که چرا اعضا ۱۱ نفره شورای اسلامی شهر کرمانشاه نتوانسته‌اند به یک گزینه واحدی برای سپردن سکان شهرداری کرمانشاه برسند، برای همگان جای سئوال است و شاید در نگاه اول چنین به نظر رسد که گویی در این شهر قحط‌‌ الرجال است و کسی که دارای مدرک تخصصی و سوابق اجرایی لازم برای شهردار شدن باشد، وجود ندارد، اما در کمال تعجب روز گذشته، یکی از پرسنل شهرداری منطقهکرمانشاه با مراجعه به دفتر باختر عنوان کرد که من دارای مدرک دکترا تخصصی عمران هستم، ولی به عنوان رفتگر در این منطقه از شهرداری کرمانشاه فعالیت می‌کنم.

وی که دارای ۳۵ مقاله ISI و علمی پژوهشی معتبر نیز بوده از عدم شایسته سالاری در سیستم مدیریتی کشور انتقاد کرد.

او که متاهل و دارای یک فرزند و همچنین سرپرست پدر و مادرش نیز بوده، حدود ۴ سال است که به عنوان رفتگر، زیر نظر یکی از شرکت‌های پیمانکاری حوزه خدمات شهرداری کرمانشاه، فعالیت می‌کند.

این دکتر رفتگر! ما می‌گوید: حدود هفت ترم است که در دانشگاه‌های استان به صورت حق‌التدریس فعالیت کرده و عایدی ناچیزی نیز از دانشگاه داشته.

جای بسی تاسف است که چرا مدیران شهرداری کرمانشاه باید اجازه دهند نخبه‌هایی با داشتن چنین مدارک بالا تحصیلی، رفتگر باشند و چرا نباید از این نیروهای متخصص در پست های حساس و کارگشا استفاده شود!

چه بسا اگر اعضا شورای شهر کرمانشاه، این رفتگر شریف را که دارای مدرک دکترا تخصصی عمران است به عنوان شهردار کرمانشاه برگزینند بهتر از هر گزینه دیگری عمل کرده و این شهر را با دانش و تخصص خود نجات دهد.

در پایان انتظار می‌رود که شخص رئیس شورای شهر کرمانشاه و سرپرست شهرداری کرمانشاه به این موضوع ورود کرده و با تکریم از این رفتگر، پستی در خور تخصص و توان علمی اش به او دهند!

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar