۱۱:۵۶ - ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 21 October 2018
کد خبر: ۵۱۰۴۴
دومین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه با حضور جناب آقای ملکی تبار رئیس محترم مرکز فناوری اطلاعات, ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری بعنوان ریاست شورای سیاستگذاری و جناب آقای شجاعان رئیس محترم مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور بعنوان دبیر اجرایی نمایشگاه و با حضور نمایندگان سازمان ها و نهادهای مرتبط در تاریخ 24/7/97 در محل سالن جلسات وزارت کشور برگزار شد.
در ابتدای جلسه شجاعان به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه با اشاره به اینکه دستاوردهای نمایشگاه شهر هوشمند به عنوان یک حرکت ملی است با تاکید بر فرصت کوتاه باقیمانده تا برگزاری نمایشگاه میبایست با ارتقاء جذابیت نمایشگاه زمینه حضور کلیه ذینفعان و حوزه های حاکمیتی و همچنین بخش های خصوصی با تمام ظرفیت ها و توانایی های خود در نمایشگاه فراهم آید. شجاعان اظهار نمود نمایشگاه شهر هوشمند با هدف توسعه و ترویج فرهنگ شهر هوشمند با ارائه دستاوردها و توانمندی های موفق در سازمان ها, نهادها و شرکت های خصوصی در تاریخ 27 الی 29 ابان ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.شجاعان با تاکید بر محتوای نمایشگاه اظهار کرد این نمایشگاه مخاطبان مختلفی دارد و لازم است, به نیاز همه آن ها به ویژه شهرداری ها, دانشجویان و دانش آموزان توجه ویژه شود.

در ادامه ملکی تبار بعنوان رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه اعلام کرد که این نمایشگاه میبایست تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند در تمام زمینه های مختلف بعنوان دستاوردها و توانمندی های موسسات , نهادها و بخش خصوصی میبایست در دید تمام مدیران ارشد کشور خصوصا حوزه های شهری, شهرداران و عموم مردم قرار گیرد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضاء شورای سیاستگذاری با نظرات خود نسبت به روند راهبردهای کلی نمایشگاه اظهار نظر و نسبت به بکارگیری تمامی ظرفیت های ملی در برپایی شکوهمند نمایشگاه تاکید کرد.

در پایان رضائیان به عنوان مجری نمایشگاه گزارشی از اقدامات انجام شده و روند ثبت نام و حضور مشارکت کنندگان را ارائه نمود و همچنین اعلام کرد که محلی بعنوان حضور استارت آپ ها و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد در نمایشگاه اختصاص یافته است.

این جلسه با حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری, وزارت کشور, وزارت راه و شهرسازی, شهرداری تهران, سازمان فناوری اطلاعات ایران, پروژه دولت هوشمند, آکادمی اینترنت اشیاء, اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران, شورای شهر تهران, پلیس فتا, وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن, شهرسازی و باز آفرینی شهری از تاریخ 27 الی 29 آبان ماه سال جاری در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه دائمی نمایشگاه به آدرس سایت www.iransmartcity.com و یا با شماره 22855862 و 22883093 تماس بگیرید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar