۱۳:۴۲ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - 27 October 2018
کد خبر: ۵۱۱۰۲
شما نظر بدهید:
به عنوان فعال حوزه مسکن یا نظام مهندسی ساختمان درباره اولویت‌ها و راهکارهای برون رفت از چالش های موجود چه نظری دارید؟
رویکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن و نظام مهندسی چه باید باشد؟به عنوان فعال حوزه مسکن یا نظام مهندسی ساختمان درباره اولویت‌ها و راهکارهای برون رفت از چالش های موجود چه نظری دارید؟

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی چه برنامه هایی در حوزه مسکن و ساختمان باید در پیش بگیرد؟ چه بخش هایی سیاست گذاری مناسبی دارد و چه بخش هایی نیازمند سیاست گذاری های و اولویت بندی جدید است؟

با توجه به موضوعات حوزه بازآفرینی، شهرهای جدید، معماری و شهرسازی، مسکن و ساختمان و سازمان های نظام مهندسی چه پیشنهاداتی برای وزیر پیشنهادی این وزارتخانه دارید؟

به گزارش «صما» پایگاه خبری «صما» به عنوان رسانه تخصصی این حوزه در نظر دارد که نظرات و پیشنهادات کارشناسان و متخصصات حوزه صنعت ساختمان را به صورت نظر یا پیشنهاد منتشر کند. شما هم می توانید نظرات خود را در انتهای همین خبر ارسال کنید تا درادامه این خبر منتشر شود.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رحیم اله سهرابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
0
0
سلام .ضمن تبریک به انتخاب آقای مهندس اسلامی من همدوره تحصیلی با دکتر آخوندی هستم و در تمام مدت وزارت ایشان در رابطه با وخامت اوضاع مسکن و ساخت و ساز و نگارش مبحث2 غیر آگاهانه و نامناسب و از بین رفتن ک تقریبا تمام کارهای ساخت مشارکتی تذکر دادم و راهکارها و دستورالعمل روز و مناسب راهم خدمت دکتر شکرچی زاده و مهندس غفاری و دکتر انصاری دفتر وزیر ارسال کردم ولی هیچ گوش شنوایی نبود و منجر به درگیری وزارتخانه با سازمان نظام مهندسی شد که در مورد ارجاع کار انتخابی حق با وزارتخانه است ولی باید قبلا راهکار و دستورالعمل مناسب تهیه شود که اعضای هیئت مدیره نظام دوره قبل اصلا اینکاره نبودند و فقط منافع گروهی خود را می دیدند لذا دستورالعمل مبحث 2 مناسب وضع بازار ویرایش و تدوین نمودم تا صدور جوازها در شهرداریها سهلتر و چابک تر و و سریعتر و انتفاع خدمات مهندسی بهتر گردد. آماده ارسال آن هستم . توفیق وزیر جدید را خواستارم ودر حوزه مسکن کاملا مسلط کلیه ضوابط شهرداری هستم و آماده همکاری با ایشان و صا هستم
وحید رضا ناصحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
0
0
با سلام
بله در مورد ارجاع کار حق با دکتر آخوندی بود. زیر
1- ناظر به مالک جواب پس میدهد نه مالک به ناظر
2- مالک درصد زیادی از حق الزحمه در حین دادن کار کم میکند
3- فقط عده محدودی کار میگیرند و بقیه هوا میخورند
4- عده زیادی از افراد دارای پروانه که لاقل سالی یکی دو تا کار میگرفتد الان همین هم نمیگیرند
5-خلاصه اینکه ناظر هیچ کاره میشود

واقعاً این چه منطقی است؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر اینجانب باید توزیع کار از طریق ارجاع باشد
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar