۱۶:۲۳ - ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - 10 November 2018
کد خبر: ۵۱۲۱۰
مراسم معارفه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و تکریم از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل سالن الغدیر ساختمان شهید دادمان این وزارتخانه آغاز شد.

مراسم معارفه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و تکریم از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروز 19آبان ماه97در محل سالن الغدیر ساختمان شهید دادمان این وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش صما در این مراسم علاوه بر معاون اول، عباس آخوندی وزیر مستعفی راه و شهرسازی، همه معاونان وزارت راه و شهرسازی و تعدادی از نمایندگان مجلس نیز حضور دارند.

پس از استعفای عباس آخوندی وزیر اسبق راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه در تاریخ ۵ آبان ۹۷ با ۱۵۱ رای موافق، ۹۸ رای مخالف توانست اعتماد نمایندگان مردم در مجلس را کسب کند.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه وزیر راه و شهرسازیعباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی در مراسم معارفه وزیر جدید گفت:حجم کارهای انجام شده در وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم و دوازدهم یک و نیم برابر بیشتر از دولت های نهم و دهم بوده است.

آخوندی افزود: علی رغم اصرار برخی از نهادها برای اجرای اصلاح بافت فرسوده هشدارهای بنده در خصوص سیستم ناصحیح باز افرینی شهری، کل زمین های اخذ شده از طریق وزارت خانه ها و نهادهای دولتی تنها حدود 36متر مربع بوده است. بنابراین گذر زمان نشان داد طرح بکوب و بساز به علت عدم همکاری و همیاری و چالش های مالکیتی بسیار نادرست بود.

وی گفت: حضرات تبلیغ می‌کنند که حتی یک خانه هم نساختم، از این جهت افتخار می‌کنم که هزینه مردم را هدر ندادم چون دولت قرار نیست مسکن بسازد بلکه طبق قانون باید برنامه ریزی کند. وام مسکن را ۸ برابر کردم.

همچنین محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم معارفه خود گفت: به دنبال کار متفاوت نیستم بلکه بر اولویت های شهروندان و دولت متمرکز خواهیم کرد .


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar