۱۲:۴۸ - ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - 02 December 2018
کد خبر: ۵۱۴۱۳
براساس اخبار واصله به «صما»:
صما- برخی اخبار تایید نشده حاکی از آن دارد که احتمالا طی روزهای آینده تکلیف لغو تعلیق پروانه اشتغال به کار فرج الله رجبی ازسوی وزیرراه وشهرسازی روشن خواهد شد.
احتمال تعیین تکلیف وضعیت پروانه رجبی تا دو روز آیندهبه گزارش خبرنگار «صما»، اواخرماه گذشته، وزیرراه وشهرسازی با ابلاغ نامه ای به معاونت مسکن وساختمان، با تاکید بر ضرورت ایجاد وحدت رویه برای تحقق وظایف سازمان نظام مهندسی و انتظام بخشی به استقرارمقررات در کشور همراه به رویکردهای موثر، خواستار لغو تعلیق پروانه اشتغال به کار فرج الله رجبی شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که به دنبال رسانه ای شدن این موضوع، برخی از حقوقدانان و نیز تدوین‌گران قانون نظام مهندسی ساختمان نسبت به این مکاتبه موضع گیری کردند و با برشمردن دلایل حقوقی مختلف، نظرات خود را نسبت به ابعاد حقوقی رفع تعلیق پروانه اشتغال به کار فرج الله رجبی اعلام کردند.

از دیگرسو برخی از اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی و نیز روسای برخی از صنوف مسکن وساختمان نیز دراین بین با انجام مکاتبه با وزیرراه وشهرسازی، اعتراض خود را درباره بازگشت فرج الله رجبی درجایگاه ریاست شورای مرکزی نظام مهندسی کشوراعلام کردند.

همزمان با این اظهارنظرها، درفضای مجازی نیز بحث وجدل‌های متنوعی درباره این موضوع بین گروه‌های مختلف مهندسی در گرفت.

این درحالی است که بنا براخبار واصله، قراراست که طی دو الی سه روز آینده تکلیف لغو تعلیق پروانه اشتغال به کار فرج الله رجبی روشن شود.

براین اساس ممکن است که لغو تعلیق صرفا به معنای بازگشت اعتبار به پروانه فرج الله رجبی باشد و یا اینکه ممکن است دستور وزیرراه وشهرسازی مجوز بازگشت رجبی به ریاست شورای مرکزی باشد.

شایان ذکراست که براساس برخی از اخبار غیررسمی ، برخی از منابع خبری اعلام کرده اند که وزیرراه وشهرسازی برای تسریع در لغو تعلیق پروانه فرج الله رجبی تحت فشار قرار گرفته است؛ این درحالی است که همزمان نیز گفته می شود که درمیان اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان نیز فضای دوقطبی شکل گرفته است که حاکی از مقاومت گروهی از اعضای شورا برای بازگشت رجبی به راس شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان است.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
0
0
ادمی مثل ایشان هر چه زودتر باید برود چون جزوه چند شغل هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
0
0
✅ بزرگترین ظلم به جامعه تعارض منافع است .

✅ ریشه تمامی فسادها در تعارض منافع است.

⚠️آیا انتخاب بازرس هیات مدیره توسط هیات مدیره تعارض منافع نیست ؟

#عدم_شرکت_در_انتخابات_بازرسی_نظام_مهندسی_مازندران
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar