۱۱:۳۶ - ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 December 2018
کد خبر: ۵۱۵۵۵
دقایقی پیش صورت گرفت
سومین نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان این وزارتخانه و مدیران شركت‌های وابسته افتتاح شد.

محمد اسلامی صبح امروز ۲۵ آذرماه در مراسمی سومین نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته را به مناسبت هفته حمل ونقل افتتاح كرد. در این نمایشگاه كه با حضور شركت‌های دولتی و بخش خصوصی برگزار می‌شود سومین استارت آپ ویكند شبكه‌های ارتباطی و حمل ونقل برگزار خواهد شد.

افتتاح سومین نمایشگاه صنعت حمل ونقل با حضور وزیر راه

همچنین این نمایشگاه محلی برای گفتمان بین بخش دولتی و بخش خصوصی برای بهبود شرایط حمل ونقل كشور است.

در مراسم بازدید و افتتاح امروز شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل، علی عابدزاده معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی کشوری، خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و ‌زیربناهای حمل و نقل کشور، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور، محمد راستاد معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمدزاده مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، هوشنگ عشایری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، فرزانه شرف‌بافی مدیرعامل هما، امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع و علی رستمی سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) وزیر راه و شهرسازی را همراهی می‌کنند.

لازم به ذكر است در این نمایشگاه ۲۶۳ شركت فعال در حوزه حمل و نقل به ارائه آخرین دستاوردها در زمینه نوسازی، مدیریت و خدمات و ... می‌پردازند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar