۱۰:۰۷ - ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 December 2018
کد خبر: ۵۱۵۶۲
«صما»گزارش می‌دهد:
معاون مسکن وساختمان درقالب نامه ای خطاب به اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور، ازآنها دعوت کرده است که درجلسه ای تحت عنوان هم‌اندیشی برای اعتلای نظام مهندسی کشور، درمحل جلسات این وزارتخانه با حضور مقام وزارت راه حضور به هم رسانند.
مکاتبه معنادار حامدمظاهریان با اعضای شورای مرکزی+نامهبه گزارش خبرنگار «صما» در نامه مذکور معاون و ساختمان ضمن نام بردن از اعضای مدعو در این جلسه تاکید کرده است که از جنابعالی دعوت می شود در جلسه ای که به منظور هم اندیشی برای اعتلای مهندسی کشور، در محل سالن جلسات طبقه چهاردم وزارتخانه با حضور مقام عالی وزارت راه وشهرسازی، در روز شنبه مورخ 1/10/97 راس ساعت 14:30 تشکیل می گردد حضور بهم رسانید.

شایان ذکراست که در این نامه نامی از افراد به عنوان اعضای شورای مرکزی به میان نیامده که به نظرمی رسد دلیل این امر ناشی از این است که شائبه عضو بودن یا نبودن فرد خاصی به میان نیاید.

درهمین حال این نامه مستقیما خطاب به همه افراد مدعو آمده تا نیاز به نام بردن از سمت رییس یا دبیران شورای مرکزی نباشد.

این درحالی است که عنوان جلسه هم جلسه هم اندشی برای اعتلای نظام مهندسی کشور ذکرشده است که به نظرمی رسد این امر بدان معنا است که مهندسان خود به راهکاری برای برون رفت ازموضوع مربوط به چالش‌های انتخاب رییس نظام مهندسی کشوردست یابند.

به گزارش خبرنگار «صما» به نظرمی رسد حضور وزیرراه وشهرسازی هم فرصت مغتنمی است که نظرات وی مستقیما درباره نظام مهندسی شنیده شود و بدین ترتیب هرکسی از ظن خود نظر و دیدگاهی نسبت به وزیر نسبت ندهد.

مکاتبه معنادار حامدمظاهریان با اعضای شورای مرکزی+نامه

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
0
0
رفتنی شد...
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar