۱۵:۰۳ - ۱۷ دی ۱۳۹۷ - 07 January 2019
کد خبر: ۵۱۷۸۴
با همکاری «معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران» و «مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان»؛
صما- همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی با حضور مسئولان و بخش خصوصی در حوزه تولید یا واردات پوشش‌های ساختمانی، کارشناسان علمی در در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
به گزارش «صما» این همایش به همت «معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران» و «مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان» و با حمایت و همکاری ارگان‏های مختلف ازجمله وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، وزارت نفت، سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان حفاظت از محیط‌زیست ایران، شهرداری‏ها، سازمان‏های نظام‌مهندسی ساختمان و انجمن‏های مهندسی در حوزه صنعت ساختمان برگزار خواهد شد.

اهداف همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی شامل آسیب‌شناسی نمای ساختمان، معرفی مصالح ساختمانی نما که متناسب با الگوی بومی شهرها، مصالح ساختمانی استاندارد، معرفی نماهای برتر، روشنگری و توجیه مردم برای ایجاد مطالبه گری از سازندگان برای استفاده از نماهای الگو و معرفی نماهای الگو متناسب بافرهنگ شهرها است.

محورهای این همایش نیز شامل آسیب‌شناسی نمای ساختمان از منظر جزئیات اجرایی، نگهداری نما، ضوابط نظارت در طراحی و ساخت نما، نقش‌نما در بهینه‌سازی مصرف انرژی و ضرورت‌های اجرایی نما به‌منظور رعایت ایمنی است.

به گزارش «صما» دبیر کل این همایش دکتر پیروز حناچی- شهردار تهران، رئیس همایش مهندس عبدالرضا گلپایگانی - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، دبیر علمی همایش دکتر موسوی - مدیر معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و دبیر همایش مهندس سعید ظریف؛ مدیرعامل مجتمع رسانه‏ای ساختمان است.

برنامه‌های کلیدی این همایش شامل سخنرانی‏های کلیدی، سخنرانی‏های تخصصی، پنل‏های تخصصی، کارگاه‏های تخصصی، کتاب همایش و نمایشگاه جانبی است. مقررشده در این سه روز کارشناسان و مسئولان به گفتمان و ارائه راهکارهای جدی برای بهبود وضعیت هویت شهری با تکیه‌بر نما خواهند پرداخت. همچنین در این نمایشگاه ماکت‌های اجرایی مصالح ساختمانی مرتبط با نما با جزییات اجرایی به معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.

یادآور می‌شود زمان و مکان برگزاری این همایش9، 10 و 11  بهمن‏ ماه 1397 در بوستان گفتگو بوده و دبیرخانه اجرایی آن در خیابان شریعتی بعد از پل سیدخندان- کوچه خیرمندی پلاک 27 قرار دارد.

برای ارتباط با دبیرخانه اجرایی می‌توانید با شماره تماس 22853530 – 021 و به آدرس الکترونیکی www.samainfo.ir مراجعه نمایید.

همایش «نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی» دهم تا دوازدهم بهمن‌ماه برگزار می‌شود

انتهای پیام/

کدخبر:0227

r_sar مطالب مرتبط r_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar