۱۰:۱۶ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - 10 January 2019
کد خبر: ۵۱۸۲۲
مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال گفت: مرگ خاموش با گاز مونو اکسید کربن جان پدر و فرزند را گرفت و مادر نیز در کمای کامل است.

دکتر سیده زهرا هاشم‌پور اظهار کرد: مرگ خاموش و مسمومیت و خفگی با گاز مونو اکسید کربن جان پدر و فرزند را گرفت و مادر را راهی بیمارستان کرد.

وی افزود: این خانواده سه نفره به دلیل بی احتیاطی و استفاده از بخاری گازی و بی‌توجه به این موضوع که از لوله فویلی که به صورت فنری بوده استفاده شده و کاملا از دریچه دودکش بیرون بوده است مسموم شده و تا لحظه رسیدن اورژانس و باخبر شدن همکاران اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساعت‌ها از مرگ پدر26 ساله خانواده و فرزند 3 ساله آنان گذشته بود. همچنین همسر خانواده نیز که 26ساله است پس از ساعت‌ها تلاش خود را به نزدیک در راهرو در منزل رسانده و با تنفس از زیر چهارچوب در تاکنون زنده مانده و در حال حاضر در بخش ICU بیمارستان امام خمینی (ره) بستری است و تلاش پزشکان متخصص این بیمارستان برای نجات این مادر از عصر دیروز آغاز شده که امیدواریم وی بهبود یابد.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) خلخال از خانواده‌ ها خواست ضمن توجه به هشدارهای مربوط به نصب وسایل گازسوز و رعایت نکات ایمنی در این خصوص در فصل سرما از حوادث مشابه جلوگیری کنند.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar