۱۲:۲۱ - ۲۵ دی ۱۳۹۷ - 15 January 2019
کد خبر: ۵۱۸۷۳
حامد مظاهریان؛ معاون سابق وزیر راه و شهرسازی
حامد مظاهریان؛ معاون سابق وزیر راه و شهرسازی با انتشار یاداشتی با عنوان «خدمتی برای سرزمینم» رسما خبر تغییر در معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی را تایید کرد.
خدمتی برای سرزمینم

با شروع دولت یازدهم که با رای و خواست مردم به "تغییر" به قدرت رسید، من نیز در کنار گروه گسترده ای از متخصصان برای همکاری با دولتی که تدبیر و امید را سرلوحه کار خود قرار داده بود مشتاقانه به استقبال آمدم. دکترآخوندی وزیر وقت راه و شهرسازی که با وسواسی مثال زدنی همکاران خود را انتخاب می کردند، از من نیز برای همکاری دعوت کردند. این دعوت را با بیم و امید پذیرفتم و با دولت همراه شدم.

در مدت زمانی که در معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی حضور داشتم، تلاش داشتم تا بتوانم خدمتی در شأن و جایگاه شایسته این مردم مهربان و دلسوز ارائه دهم و از همان آغاز کار، اصلاحات را در برخی بخش ها که لازم میدانستم به کار بستم. بزودی و از موضعی شفاف تر در موضوعات مرتبط با مسکن و مهندسی ساختمان نظراتم را با جامعه مخاطب این موضوعات درمیان خواهم گذارد.

امروز که از مسئولیت معاونت مسکن و ساختمان در وزارت راه و شهرسازی فراغ بال می یابم لازم می دانم بی شائبه ترین تشکرم را از همکارانم ابراز کنم. من به وجود همکارانی به غایت دانا، آگاه و مسئولیت پذیر افتخار می کنم. در طی این مدت بسیار آموختم و بیش از پیش دریافتم که برای خدمت به این سرزمین پایانی نخواهد بود.

استوار، امیدوار و متکی به الطاف خداوند قادر متعال "راه راستی" را در کنار خوبانی که کم تعداد هم نیستند تا آبادانی این مرز و بوم ادامه خواهیم داد. همه در کنار هم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar