۱۲:۳۳ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - 14 February 2019
کد خبر: ۵۲۱۳۲
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران :
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در معارفه معاونت بازآفرینی شهری و مسکن گفت: حمایت ویژه از نیروهای درون سازمانی اولویت اصلی مان است.
به گزارش«صما» به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی استان، سید محمد نظری در مراسم تودیع و معارفه معاونت سابق، فعلی بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران با عنوان این نکته که سیاست کاریمان بهره‌مندی از نیروهای درون سازمانی است و اعتقادی به استفاده از مدیران خارج از مجموعه خودمان نداریم افزود: از زحمات آقای ثباتی تشکر ویژه می‌کنم تمام کسانی که در این جمع حضور دارند بی‌شک از توانمندی و پاکدستی مناسبی برخوردارند که این موضوع به نوعی سبب می شود نیروهای مازندرانی در سطح مدیران ملی حضور داشته باشند و گفتمان و دیدگاه مدیران کشوری نسبت به ظرفیت های مازندرانی بازگوکننده این مسئله است.

وی تصریح کرد: شاید در 5 سال گذشته مهم‌ترین اولویت کاریمان پروژه مسکن مهر بوده است ولی اکنون با توجه به کارهای مهمی که انجام شده است و پروژه‌هایی که در حال اتمام شدن است کارهای باقی مانده برای ما اوجب واجبات است.

سید محمد نظری خاطرنشان کرد: در حوزه بازآفرینی شهری و مسکن می بایست شاهد کارهای اساسی و اجرا و پیگیری سیاست‌های کلی دولت باشیم و طی یک سال گذشته در حوزه بازآفرینی مسکن کارهای مهمی تعریف شده است.

وی همچنین با ذکر این نکته که سیاست و برنامه‌ی دولت، وزارت راه و شهرسازی در حوزه بازآفرینی شهری توسعه‌ای و حمایتی است افزود: با توجه به آنکه مازندران از بالاترین هوش و ضریب علمی برخوردار می باشد و از لحاظ پرسنل هم خبره ترین نیروها را داریم لذا انتظار می‌رود با تلاش و همکاری دوستان و تک تک مدیران حوزه راه و شهرسازی جایگاه مازندران را به سطح ایده‌آل برسانیم و حقانیت خودمان را به اثبات برسانیم.

مدیرکل راه و شهرسازی گفت: سال 98 باتوجه به الگوهای فعلی که معرفی و همچنین پروژه هایی که تعریف می‌شود و داده‌هایی که توسط اداره کل ارائه می‌گردد برایمان از اهمیت بسیار فراونی برخوردار است.

وی بیان کرد: در حوزه راه روستایی نسبت به میزان قیرهای واگذار شده و همچنین بر عملکرد پیمانکاران نظارت و بازرسی مناسب صورت گیرد و می‌بایست پیمانکاران و شهرداران را پای کار بیاوریم و هیچ شهر و پروژه ای بدون مختصات نباید باشد و می بایست با مختصات و مشخصات دقیق ثبت شده باشد .

نظری افزود: در حوزه تسهیلات مسکن 5309 سهمیه مازندران است که از این مقدر 30 درصد عملی شده و مابقی مانده است که مازندران از این منظر پیش رو است.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران تصریح کرد: براساس سیاست های کلی نماینده عالی دولت در استان از طریق ویدیو کنفرانس آمار دقیق مسکن و نحوه بافت شهری در 61 شهر مازندران از فرمانداران بررسی کنیم.

ایشان افزود: در حوزه بانوان هم نگاه مان حمایت از بانوان در پست‌های مدیریتی است و بانوی نمونه اداره کل راه و شهرسازی را به استانداری معرفی کردیم.

گفتنی است: آقای عباس رهگشای به عنوان معاونت بازآفرینی شهری و مسکن معرفی و از زحمات ثباتی قدرانی بعمل آمد. همچنین مهران مهردادی نیز به‌عنوان رئیس اجرای پروژه های ساختمان و تأسیسات عمومی مشغول به کار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar