۱۱:۲۰ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 16 February 2019
کد خبر: ۵۲۱۳۸
جلسه B2B با هیات تجاری از انجمن موسیاد ترکیه، فعال در زمینهء صنعت ساختمان، هتلداری، گردشگری و توریسم با حضور فعالان این حوزه در اتاق تعاون برگزار شد.
فعالان اقتصادی ایران و ترکیه پشت میز مذاکره / صنعت ساختمان، هتلداری و گردشگری از محورهای گفتگو

به گزارش«صما» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، جلسه B2B هیات تجاری متشکل از فعالان حوزه صنعت ساختمان از انجمن موسیاد ترکیه با فعالان صنعت ساختمان، در اتاق تعاون برگزار شد.

فاتح چایاباتماز نماینده انجمن موسیاد در ایران با اشاره به حضور فعالان حوزه ساختمان، هتلداری، بیمارستان سازی، توریسم در این جلسه، عنوان داشت: برگزاری این جلسات به شناخت بیشتر فعالان حوزه منجر شده و گسترش تعاملات تجاری را ممکن می سازد.

نماینده انجمن موسیاد، ایران را به لحاظ تامین مواد اولیه و قیمت مناسب این مواد، قوی توصیف کرد و گفت: تاکنون کالاهای زیاد از ایران برای تامین مواد اولیه در صنعت ساختمان سازی وارد ترکیه شده است.

چایاباتماز از حضور هیات تجاری در نمایشگاه املاک و مستغلات ایران در یک ماه آینده خبر داد و بیان داشت: دو کشور ایران و ترکیه با توجه به مرز مشترک وسیع باید تعاملات تجاری گسترده ای داشته باشند و تسهیلات گسترش تعاملات تجاری را برای فعالان اقتصادی فراهم کنند.

وی افزود: در شرایط کنونی اقتصاد که امکان تعاملات بانکی سخت تر شده است، برگزاری نشست های B2B امکان شناخت را برای تجار و فعالان اقتصادی فراهم کرده و گسترش می دهد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar