۱۱:۵۸ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - 23 February 2019
کد خبر: ۵۲۲۱۰
شهردار منطقه 22 کاندیدای چهره سال 97:
شهردار منطقه۲۲، با اشاره به شعار استراتژیک دکتر حناچی شهردار منتخب تهران مبنی بر "تهران شهری برای همه، بدون هیچ محدودیتی"، گفت: شعار مناسب شهردار تهران ، تفکر بالای برنامه‌ریزی برای تمام اقشار جامعه، اعم از کودکان، کهنسالان، معلولان و شهروندان عادی را می‌رساند.

پروانه‌های ساختمانی قبل از صدور، به منظور رعایت قوانین کنترل شوندبه گزارش «صما» به نقل از «دبیرخانه دائمی چهره سال» علی نوذر پور، کاندیدای چهره سال 97 بابیان مطلب فوق گفت: باید به نقطه‌ای برسیم که تمام شهروندان بدون هیچ مانعی از تمام ظرفیت های شهر استفاده کنند. همه موانعی که حضور حده‌اکثری شهروندان را دچار محدودیت می کند باید برچیده شوند.

نوذرپور با بیان اینکه افق شعار شهردار جدید تهران را می‌توان " شهر بدون مانع" دانست، ادامه داد: در منطقه۲۲ به دنبال رسیدن به یک شهر بدون مانع هستیم که در این راستا کمیته مناسب سازی را در منطقه ایجاد کردیم که تمام طرح های عمرانی، شهرسازی، ترافیکی و خدمات شهری در این کمیته بررسی و اعمال می شود.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال این هستیم که منطقه ۲۲ را برای تمام اقشار جامع مناسب سازی کنیم، افزود: بوستان سالم را به عنوان پایلوت در منطقه۲۲ در حال مناسب سازی داریم. تمام موانع را برای شهروندان با هر محدودیت جسمی در این بوستان اصلاح کرده‌ایم و انشاالله در ماه‌های آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه۲۲،با بیان اینکه تمامی پروانه‌های ساختمانی جدید، قبل از صدور، نسبت به رعایت ضوابط و قوانین برای شهروندان معلول کنترل می شوند، اظهار داشت: برای ساخت سازهای بالای هزار متر هم کمیسیون طراحی شهری را وارد کار کرده ایم که طبق مقرات و قوانین ساختمانی انجام شود.

نوذرپور در پایان تاکید کرد: بدون شک دولت و شهرداری مکلف به رعایت قوانین برای احداث ساختمان، معابر و اماکن عمومی هستند.

شایان ذکر است، برای ششمین دوره پیاپی انتخابات چهره سال 97 راه و ساختمان کشور برای گزینش مدیران و پروژههای برتر در پنج گروه سازمان‌های نظام‌مهندسی، شهرداران، شهرداران 22 گانه تهران و پروژه‌های شاخص بازآفرینی شهری ایران و بخش خصوصی برگزار میشود. برای دریافت آخرین خبرها از جشنواره چهره سال97 به سایت topsamair.ir مراجعه نمایید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar