۱۰:۱۴ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - 28 February 2019
کد خبر: ۵۲۲۸۶
شهردار قدس عنوان کرد:
شهردار قدس بابیان اینکه تسریع در توسعه‌ زیرساخت‌ها از مهم‌ترین‌ اولویت‌های شهرداری‌ شهر قدس است گفت: زیباسازی محیطی، اصلاح سیما و منظر شهری در دستور کار شهرداری قدس قرارگرفته است.

به گزارش «دبیرخانه جشنواره چهره سال 97» و به نقل از سایت شهرداری قدس مسعود مختاری گفت: زیباسازی، اصلاح سیما و منظر شهری و همچنین ساماندهی اغتشاشات بصری، شهر از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری قدس در جهت تأمین آرامش شهروندان است.

شهرداری قدس به دنبال ساماندهی اغتشاشات بصری در شهر است

وی در همین راستا تسریع در توسعه‌ی فضاهای سبز را از دیگر برنامه‌های شهرداری قدس برشمرد و افزود: با توجه به نقش برجسته‌ی؛ فضاهای سبز شهری در تلطیف محیطی، آرامش شهروندان، افزایش حس تعلق‌خاطر به شهر و ارتقاء مقوله هویت شهری؛ توسعه فضاهای سبز در شهر قدس ضرورت دارد و شهرداری در این زمینه می‌کوشد تا در آینده نزدیک تحول‌های بزرگی را در این زمینه تحقق ببخشد.

شهردار شهر قدس در همین رابطه با تأکید بر برنامه‌ریزی در جهت دستیابی به استانداردها در حوزه‌ی فضاهای سبز شهری؛ به عملیات اجرایی بوستان‌های خانواده، حنانه، مسافر، بانوان و ساماندهی و احداث بوستان ساحلی در حاشیه رودخانه کرج که از شهر قدس عبور می‌کند اشاره کرد و افزود: با تمام توان؛ توسعه فضاهای سبز شهری را با رویکرد محله محوری در دستور کار قرار داده‌ایم و امیدواریم که با بهره‌برداری از بوستان‌های فوق‌الذکر در نیمه نخست سال آتی این مسئله تا حد زیادی محقق شود و شهروندان با آرامش بیشتری حضور وزندگی در شهر قدس را تجربه کنند.

این مسئول علاوه بر آنچه گفته شد از اهتمام در جهت توسعه زیرساخت‌های شهری سخن گفت و افزود: توسعه معابر درون‌شهری به‌عنوان شریان‌های حیاتی شهر، رفع و اصلاح هندسی معابر جهت روان‌سازی ترافیک شهری، توسعه‌ی اماکن فرهنگی و ورزشی، اصلاح نهرها و مسیل‌ها و ایجاد شبکه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری درزمینهٔ توسعه زیرساخت‌های عمرانی شهر است.

شهردار شهر قدس در همین رابطه با اشاره به برخی پروژه‌های در حال اجرا در سطح شهر قدس؛ افزود: هم‌اکنون پروژه‌های مهمی در سطح شهر قدس در حال اجرا است که می‌توان به احداث فرهنگسرای شهید عزیزی، استقلال و جوادآباد، استخر شماره دو شهرداری، مجموعه ورزشی شهرداری منطقه یک و احداث ساختمان جدید شورای اسلامی شهر اشاره کرد که عمده این پروژه‌ها در نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.

شایان ذکر است، برای ششمین دوره پیاپی، انتخابات چهره سال 97 راه و ساختمان کشور برای گزینش مدیران و پروژههای برتر، در شش گروه مدیران وزارت راه و شهرسازی، شهرداران، شهرداران مناطق 22 گانه تهران، شرکت عمران شهرهای جدید، ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان برگزار میشود. برای دریافت آخرین خبرها از جشنواره چهره سال97 به سایت topsamair.ir مراجعه نمایید.

انتهای پیام /

کدخبر:0227


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar