۱۵:۱۴ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - 04 March 2019
کد خبر: ۵۲۳۳۷
رییس نظام‌مهندسی تهران خبر داد:
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از ابلاغ افزایش تعرفه خدمات مهندسی در سطح استان تهران خبر داد.
تعرفه خدمات مهندسی در استان تهران افزایش یافتمحمد طاهری ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: پس از دستور اخیر وزیر راه و شهرسازی برای بررسی افزایش تعرفه خدمات مهندسی توسط هیات پنج نفره استان تهران، با تشکیل جلسه این هیات در صبح امروز دوشنبه 13 اسفند افزایش تعرفه خدمات مهندسی در استان تهران تصویب و ابلاغ شد.

طاهری میزان افزایش تعرفه خدمات مهندسی را ۲۵ درصد نسبت به تعرفه سال ۱۳۹۶ اعلام کرد و افزود این افزایش حداکثر اختیارات هیات پنج نفره استان تهران است که پس از قریب به سه سال عدم تشکیل جلسات این هیات، با پیگیری سازمان نظام مهندسی استان تهران تشکیل شد و موضوع تعرفه مورد بررسی کارشناسی و در نهایت تصویب قرار گرفت.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران همچنین ضمن تشکر از وزیر راه و شهرسازی برای مساعدت در تحقق یکی از درخواستهای مهم جامعه مهندسی مبنی بر واقعی شدن تعرفه خدمات مهندسی بر اساس تورم عمومی کشور، از تلاشهای هیات رییسه این سازمان و اعضای هیات مدیره دوره هشتم نظام مهندسی تهران برای حل مشکلات مهندسان و اجرای کامل مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازها خبر داد و ابراز امیدواری کرد که سایر دغدغه های جامعه مهندسی نیز به نحو مقتضی حل و فصل شود.

وی همچنین افزود: استان تهران اولین استان کشور است که پس از دستور وزیر راه و شهرسازی نسبت به افزایش خدمات مهندسی ساختمان اقدام کرده است.

انتهای پیام/

کدخبر:0221

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar