۱۱:۲۳ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - 10 March 2019
کد خبر: ۵۲۳۸۸
عضو هیئت رییسه شورای مرکزی در گفت و گو با «صما» خبر داد:
عضو هیئت رییسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خبر از آغاز به کار هیات رئیسه جدید شورای مرکزی داد و گفت: انتخابات هیئت رییسه شورای مرکزی چهارشنبه هفته گذشته با حضور حسینی، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی و تمامی اعضای اصلی و علی البدل این شورا برگزار شد.
آغازبه‌کار هیئت رئیسه جدید شورای مرکزی/ معرفی هیئت اجرایی و هیئت داوران انتخابات اجلاس بیست‎ودوممنصور بهادری در گفت و گو با «صما» با اعلام این خبر افزود: در این انتخابات آقایان محمدرضا جواهری، علیرضا مجربی کرمانی و منصور بهادری کاندید شدند که در نهایت بهادری با 18 رای و مجربی با 17 رای به عنوان دبیران اجرایی انتخاب شدند و جواهری با 12 رای از دور هیئت رییسه خارج شد.

وی همچنین با بیان اینکه در این انتخابات چهار نفر برای منشی کاندید شدند، ادامه داد: آقایان حسن مجتبی زاده، احمدرضا طاهری اصل، مهدی شایان و علی اکبر رمضانی برای این منظور کاندید شدند که در این بین مجتبی زاده و شایان به عنوان منشی های هیئت رییسه شورای مرکزی انتخاب شدند.

بهادری تاکید کرد: البته در این انتخابات آقایان طاهری اصل و شایان هر کدام 12 رای کسب کردند که درنهایت آقای شایان به به قید قرعه به عنوان منشی انتخاب شد.

وی تصریح کرد: از بین اعضای هیئت رییسه فعلی شورای مرکزی، تنها بهادری مجددا به عنوان عضو هیئت رییسه انتخاب شد. آقای مجید جی افرام کاندید نشد و آقایان جواهری و رمضانی رای نیاوردند.

دبیر اجرایی شورای مرکزی در عین حال تصریح کرد: در این جلسه برای شورای انتظامی نیز 4 نفر کاندید شدند که آقایان امیر سلیمی 14 رای، بنیادی نژاد 13 رای، مصطفوی 12 رای و عامری 8 رای کسب کردند و درنهایت آقایان سلیمی و بنیادی نژاد به عنوان اعضای جدید شورای انتظامی انتخاب شدند.

بهادری همچنین خبر از انتخاب هیئت اجرایی انتخابات اجلاس بیست و دوم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی در جلسه اخیر داد و اظهار داشت: در این راستا آقایان بهادری، جواد جوان مجیدی، امیرمحسن نیکزاد، غلامحسن الله دادی و رضا کرانی به عنوان هیئت اجرایی انتخابات اجلاس بیست و دوم انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه آقایان حبیب الله بیطرف، شهرام کوسه غراوی و علیرضا مجربی به عنوان هیئت داوران اجلاس بیست و دوم شورای مرکزی انتخاب شدند، یادآور شد: اعضای شورای مرکزی در این جلسه تصویب کردند با توجه به برگزاری انتخابات در اجلاس بیست و دوم، این اجلاس تیرماه 98 در کیش برگزار شود.

عضو هیئت رییسه شورای مرکزی در عین حال درخصوص صندوق مشترک نظام مهندسی گفت: در راستای تشکیل صندوق مشترک که به پیشنهاد رییس سازمان به شورای مرکزی معرفی شده بود، آقای مجید اسماعیلیان با 15 رای به عنوان مدیرعامل صندوق مشترک معرفی شد.

بهادری همچنین در خصوص وضعیت فعلی رییس شورای مرکزی تصریح کرد: با توجه به اینکه نگاه وزیر راه و شهرسازی و مجموعه وزارت راه و شهرسازی و معاونت مسکن و ساختمان بر ادامه فعالیت شورای مرکزی و ادامه ریاست مهندس رجبی استوار است، آقای رجبی همچنان به فعالیت خود به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ادامه می دهد.

لازم به ذکر است؛ منصور بهادری پیش از این نیز در دو سال گذشته به عنوان دبیر اجرایی شورای مرکزی دوره هفتم فعالیت داشته و علیرضا مجربی کرمانی در سال نخست این دوره شورای مرکزی، در جایگاه دبیر اجرایی حضور داشته است.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهندس ناظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
0
0
ریاست اقای رجبی غیره قانونی میباشد .من کیرم داخل قانون که دیگه وجود نداره
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar