۱۰:۴۴ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - 11 March 2019
کد خبر: ۵۲۳۹۴
به همت مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان:
صما- جشنواره چهره سال را‌ه‌ و ساختمان با حضور فعالان حوزه عمرانی کشور به همت مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان با هدف قدردانی و تجلیل از یک سال زحمات فعالان و متخصصان حوزه ساخت و ساز و عمران و معرفی و اهدای تندیس به چهره های منتخب سال97 کشور امروز دوشنبه 20 اسفندماه 97 در محل هتل اسپیناس پلاس تهران برگزار می‌شود.

جشن پایان سال صنعت راه وساختمان برگزار می‌شود/ معرفی و اهدای تندیس به چهره‌های منتخب سال97 کشوربه گزارش «صما» در جشن پایان سال صنعت راه و ساختمان کشور، چهره‌های منتخب ششمین جشنواره چهره سال 97 ، کارشناسان، نمایندگان مجلس، مدیران شهری، مسئولان و دست اندرکاران حوزه صنعت راه و ساختمان حضور می یابند.

بر پایه این گزارش در این مراسم، مهمانانی از سازمان‌ها و نهادهای ذیربط شامل شهرداری‌های کشور و شهرداران مناطق 22گانه تهران، شورای شهر، سازمان‌های نظام‌مهندسی، ادارات راه و شهرسازی، سازمان های راهداری، مجلس، تولید‌کنندگان و انبوه‌سازان مسکن و ساختمان و تشکل ها و انجمن های صنفی و مهندسی حوزه صنعت ساختمان حضور خواهند یافت.

گفتنی است، جشن پایان سال صنعت ساختمان کشور با سخنرانی برخی از مسئولان، و اهدای تندیس به چهره های منتخب سال97 کشور و اجرای برنامه ‌های متنوع و موسیقی همراه خواهد بود.

در این مراسم «دبیرخانه‌ چهره سال راه‌وساختمان» ضمن معرفی چهره‌های سال 97 صنعت راه و ساختمان که جزو منتخبان ششمین دوره چهره‌سال در زیرگروه‌های شهرداران، شهرداران مناطق 22 گانه تهران، شرکت عمران شهرهای جدید، ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان‌های نظام ‌مهندسی و مدیران وزارت راه و شهرسازی هستند، اقدام به اهدای تندیس و تقدیر از این منتخبان خواهد کرد.

انتهای پیام /

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کاسب بجنوردی
|
Netherlands
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
0
0
از انتخاب آقای براتیان شهردار بجنورد کاملا معلومه که کل این تشکیلات بده بستان و غیر منطقی هستش وضعیت شهر ما نشان می دهد که چه خبر است نه رای گیری رباتی شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar