۱۵:۴۴ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - 12 March 2019
کد خبر: ۵۲۴۱۶
شهربانو امانی، در جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان:
شهربانو امانی،عضو شورای شهر تهران در جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان گفت: هر جا که مردم حضور داشته باشند خطاهای مسولان کاهش پیدا می کند و هر جا که از حضور مردم غفلت کرده ایم دچار خسران و غفلت شده ایم.
کاهش خطای مسئولان در گروی دخالت شهروندان در اداره کشوربه گزارش «صما» شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران در جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان با بیان اینکه هر جا مردم در اداره کشور حضور داشته اند، خطاهای مسئولان کمتر بوده است، گفت: زمانی که از حضور مردم در مدیریت شهری غفلت کرده ایم، دچار خسران شده ایم.

وی تصریح کرد: رویکرد شورای شهر تهران باز گذاشتن درب ساختمان های شهرداری ها به روی مردم است تا شهروندان ببینند در مدیریت شهری چه می گذرد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اتفاقات شگرفی در حوزه راه و ساختمان در جهان در حال وقوع است، گفت: ما همچنان از محصولاتی استفاده می کنیم که آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کند.

وی در ادامه اظهار داشت: ما نباید اجازه دهیم محصولات غیراستاندارد وارد ساختمان ها و بناهای ما شود.

امانی همچنین تاکید کرد: اگر مسئولان به دنبال این موضوع هستند که برای مردم چه کار مفیدی می توانند انجام دهند، باید از مردم نظرخواهی کنند. چرا که خود شهروندان به خوبی می دانند انجام چه اقداماتی برای آنها بهتر است.

ششمین جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان به همت مجتمع رسانه ای راه و ساختمان و با معرفی 11 چهره منتخب در شش گروه شامل شهرداری ها، شهرداری های مناطق 22 گانه تهران، راهداری و حمل و نقل جاده ای، روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان، مدیران وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید 20 اسفندماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar