۱۵:۴۹ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - 12 March 2019
کد خبر: ۵۲۴۱۷
علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران در جشنواره چهره سال 97:
علی اعطا، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در جشن پایان سال صنعت ساختمان با اشاره به برگزاری پیاپی جشنواره چهره سال از سوی مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان گفت: کاری که مجتمع رسانه ای ساختمان در طی چند سال انجام داده از این جهت واجد شرایط است که باعث شده بخش قابل توجهی از مردم نسبت به شهرسازی، راه و ساختمان حساس شوند.
آگاهی مردم، ارزانترین مسیر برای رسیدن به یک شهر ایده آل استبه گزارش «صما» عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه برگزاری جشنواره چهره سال صنعت راه و ساختمان در طی چند سال اخیر از آن جهت واجد ارزش است که باعث شده بخش قابل توجهی از ذهنیت شهروندان به حوزه شهرسازی، ساختمان و معماری معطوف شود و به این موارد حساسیت بیشتری نشان دهند.

وی افزود: به هر حال زمانی که آگاهی در سطح جامعه به وجود بیاید، حساسیت ها بیشتر و مطالبات گسترده تر می شود.

اعطا تاکید کرد: با مشارکت مردم بارقه های کیفیت در جامعه شکوفا می شود.

عضو شورای شهر تهران همچنین گفت: شورای شهر پنجم به دنبال ایجاد حساسیت و مطالبه گری بین مردم است. به همین دلیل اطلاع رسانی و آگاهی جزو مفاهیم جداناپذیر این شورا قرار گرفته است.

وی افزود: به دنبال ایجاد پرسش در بین مردم هستیم، حتی اگر منافع عده ای در این مسیر به خطر بیفتد.

اعطا ادامه داد: در حال حاضر تمامی اطلاعات مربوط به مدیریت شهری در اختیار مردم قرار دارد چرا که به جد به دنیال شفافیت وروشن گری هستیم.

وی خاطرنشان کرد: آگاهی مردم از عملکرد مدیریت شهری ارزانترین مسیر برای رسیدن به یک شهر ایده آل است.

ششمین جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان به همت مجتمع رسانه ای راه و ساختمان و با معرفی 11 چهره منتخب در شش گروه شامل شهرداری ها، شهرداری های مناطق 22 گانه تهران، راهداری و حمل و نقل جاده ای، روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان، مدیران وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید 20 اسفندماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar