۱۶:۰۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - 12 March 2019
کد خبر: ۵۲۴۱۸
قائم مقام شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور، در جشنواره چهره سال 97 ؛
مسعود نصرتی قائم مقام شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کشور، در جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان گفت: بخش خصوصی با برگزاری این مراسم حامی و یاری رسان بخش دولتی در تجلیل و شناسایی فعالانی این جامعه است.
از ظرفیت سرمایه های سرگردان در جامعه استفاده نشده استبه گزارش «صما» مسعود نصرتی قائم مقام شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان گفت: این جشنواره به همت بخش خصوصی برای تشکل های دولتی و نهادهای عمومی برنامه ریزی شده و فضایی را فراهم کرده که ما در طی سال موضوعاتی را که در جامعه برنامه ریزی شده است، به رای گیری بگذاریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر 1750 میلیارد تومان سرمایه سرگردان در جامعه وجود دارد که ما نتوانسته ایم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

نصرتی تاکید کرد: مسئولان باید نگاه جدی به مطالبه شهروندان داشته باشند و حضور شهروندان در این جشنواره نشان داد که مردم به دنبال همکاری و همیاری با مسئولان در خصوص حل مشکلات جامعه هستند.

قائم مقام شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور همچنین گفت: امیدواریم مردم فاکتورهایی را برای انتخابات دهیاران در سال 98 در نظر داشته باشند تا ما بتوانیم از این مسئولان نیز تجلیل کنیم.

ششمین جشنواره چهره سال 97 راه و ساختمان به همت مجتمع رسانه ای راه و ساختمان و با معرفی 11 چهره منتخب در شش گروه شامل شهرداری ها، شهرداری های مناطق 22 گانه تهران، راهداری و حمل و نقل جاده ای، روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان، مدیران وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید 20 اسفندماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar