۱۳:۵۰ - ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 26 March 2019
کد خبر: ۵۲۵۳۱
قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها:
قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه تمام فرودگاه های کشور در حالت آماده باش و اضطرار قرار دارند، گفت: تمام فرودگاه های کشور عملیاتی هستند و هیچ فرودگاهی به دلیل وقوع سیل تعطیل نشده است.

هیچ فرودگاهی تعطیل نیست / تمام فرودگاه‌ها در حالت اضطرار و آماده‌باش هستندقائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه تمام فرودگاه های کشور در حالت آماده باش و اضطرار قرار دارند، گفت: تمام فرودگاه های کشور عملیاتی هستند و هیچ فرودگاهی به دلیل وقوع سیل تعطیل نشده است.

حسین اسفندیاری در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه در حال حاضر همه فرودگاه‌های کشور عملیاتی هستند، اظهار داشت: مشکلات به وجود آمده در فرودگاه گرگان ناشی از وقوع سیل در استان گلستان برطرف شده است و از نفوذ آب به سیستم‌های فنی و عملیاتی فرودگاه جلوگیری کردیم.

وی با بیان اینکه از نفوذ آب به باند پروازی این فرودگاه جلوگیری شد، گفت: هر چند بیش از ۳۰ هکتار از اراضی این فرودگاه زیر سیلاب رفت اما اجازه جریان آب در باند پروازی را ندادیم و در تمام این مدت فرودگاه گرگان عملیاتی بود.

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران درباره آخرین وضعیت فرودگاه خرم آباد اظهار داشت: این فرودگاه هم در حال حاضر فعال است؛ هرچند آب‌های سیلابی به سمت فرودگاه سرازیر شد اما با توجه به اقداماتی که انجام شد، آسیبی به دستگاه‌های عملیاتی و فنی فرودگاه وارد نیامد.

اسفندیاری تاکید کرد: فرودگاه شیراز هم در حال حاضر عملیاتی است و هیچ مشکلی در این فرودگاه برای نشست و برخاست هواپیماها وجود ندارد. البته تمام فرودگاه‌ها به ویژه فرودگاه‌های مناطق پربارش و سیل‌زده در حالت آماده‌باش و اضطرار قرار دارند.

وی افزود: هم اکنون تمام فرودگاه‌های کشور عملیاتی هستند و تمام پروازهای برنامه‌ای و فوق العاده در حال انجام هستند و هیچ فرودگاهی به دلیل وقوع سیل دچار مشکل نشده و تعطیل نیست.منبع: انتخاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar