۱۴:۵۴ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - 09 April 2019
کد خبر: ۵۲۶۲۹
مدیرکل راهداری بوشهر در گفت‌وگو با «صما»:
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر بابیان اینکه آزادسازی قسمتی از محور‌های درگیر سیل استان لرستان به بوشهر واگذارشده است گفت: تمام تلاش راهداری بوشهر این است که مسیرها را آزادسازی کند و عمق فاجعه را کاهش دهد.
آزادسازی 35کیلومتر راه منقطع شهر معمولان به پل‌دختر با تلاش راهداران بوشهریسید حمیدرضا علم بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: راهداری بوشهر از روز پنجشنبه 15 فروردین تاکنون 2 بولدوزر،2 بیل مکانیکی،2 لودر،5 کمپرسور،2 ماشین پشتیان و 1 تریلی را به لرستان ارسال کرده است.

وی بابیان اینکه برای آزادسازی مسیرها 22 راهدار از سوی بوشهر وارد لرستان شده است گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی این راهداران باعث شده 35 کیلومتر منقطع شهر معمولان به شهر پل‌دختر آزادسازی شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: در همین راستا 40 کیلومتر از آزادراه فرعی اندیمشک به پل‌دختر نیز بازسازی‌شده است. تا کمک‌ها به‌سرعت در دسترس هم‌وطنان قرار بگیرد.

علم گفت: تا زمانی که مسیرهای واگذاری شده لرستان به راهداری بوشهر بازگشایی نشود راهداری بوشهر همچنان به فعالیت‌ها شبانه‌روزی خود ادامه خواهد داد.

علم درنهایت گفت: در اثر سیل اخیر تمامی محورهای فرعی واصلی در استان لرستان آسیب‌دیده و نیروهای راهداری در حال اتصال و بازسازی این محورهای مواصلاتی هستند؛ و راهداری بوشهر نیز اقدامات بسیار ارزنده‌ای برای آزادسازی این محورها داشته است. و تا پایان این هفته نیز ماشین آلات سنگین دیگری نیز به این استان ارسال خواهد شد .

انتهای پیام /

کدخبر:0227

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar