۱۱:۳۰ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - 14 April 2019
کد خبر: ۵۲۶۶۵
معاون سازمان بنادر در گفت‌وگو با «صما»عنوان کرد:
معاون سازمان بنادر و دریانوردی بابیان اینکه زیرساخت‌های بنادر در سیل خوزستان دچار آسیب نشده است گفت: سازمان بنادر و دریانوردی از ابتدای وقوع سیل در کنار مردم بوده این سازمان تاکنون به ارسال ادوات و ماشین‌آلات سنگین و همچنین کانتینر برای ایجاد سیل بند در مناطق آسیب‌پذیر اقدام کرده است.
زیرساخت‌های بنادر در سیل خوزستان دچار آسیب نشده است /سازمان بنادر از ابتدای وقوع سیل در کنار مردم بود

هادی حق‌شناس بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: در حال حاضر سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان 30 دستگاه بیل مکانیکی، لودر و همچنین هزار جلیقه نجات در اختیار شهروندان قرار داده است.

وی گفت: همچنین 5 دستگاه قایق نیز از سوی این اداره در دسترس مردم قرار دارد. تهیه و تأمین این ۵ فروند قایق به‌منظور انتقال ساکنان مناطق سیل‌زده در غرب کارون بوده است.

حق‌شناس بابیان اینکه بنادر استان خوزستان از سیل‌ها هیچ خسارتی ندیده است. گفت: این سازمان نیز همانند ارگان‌های دیگر از همان روزهای اول در کنار مردم بوده است. همچنین اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به‌عنوان عضو فعال ستاد مدیریت بحران استان خوزستان از نخستین لحظات بروز سیلاب دوشادوش دیگر دستگاه‌های اجرایی استان و نیروهای داوطلب تمام امکانات و تجهیزات خود را برای مقابله با سیلاب وامداد رسانی به سیل‌زدگان به کار بسته است.

انتهای پیام /

کدخبر:0227

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar