۱۰:۵۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 22 April 2019
کد خبر: ۵۲۷۴۲
معاون وزیر کشور خبر داد:
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از تشکیل مستمر جلسات این کمیته با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو در وزارت کشور و پیگیری مصوبات آن خبر داد.
برگزاری مستمر جلسات کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده

مهدی جمالی نژاد دبیر کمیته بازسازی و نوسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده در این باره گفت: با توجه به اهمیت بازسازی سریع مناطق سیل زده و بکارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود کشور در این عرصه، جلسات کمیته بازسازی و نوسازی با قوت و جدیت و با حضور موثر دستگاه‌های عضو تشکیل می شود و به طور مستمر در حال هماهنگی های لازم با استان‌ها و دستگاه‌های مرتبط هستیم تا امر بازسازی سرعت بگیرد.

وی افزود: با توجه به پیوستگی موضوعات در بخش بازسازی لازم است تا تمامی اعضا در جریان جزئیات موضوعات قرار داشته تا با تصمیم گیری های لازم به روند بازسازی سرعت داده شود لذا قرار شد دستگاه های عضو برنامه های خود را اعلام نمایند.

جمالی نژاد با اشاره به بررسی برنامه های هر یک از دستگاه‌ها در جلسات کمیته، اظهار کرد: در جلسه قبل مدیران ارشد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برنامه های این بنیاد در حوزه بازسازی و نوسازی را تشریح کردند.

وی با بیان اینکه مصوبات جلسات این کمیته به سرعت ابلاغ و پیگیری های لازم در زمینه اجرایی شدن آنها و همچنین برطرف شدن موانع پیش روی اجرایی شدن در حال انجام می باشد، اضافه کرد: در جلسه آتی نیز برنامه های سایر دستگاه های عضو کمیته ارائه و در خصوص آن تبادل نظر صورت خواهد گرفت تا این برنامه‌ها نهایی و آماده اجرا شود.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی با تاکید بر تلاش همه دستگاه ها به منظور کاهش زمان بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل های اخیر، افزود: تمام تلاش دستگاه‌های عضو قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده بر آن است تا هموطنان آسیب دیده از سیل، شاهد اقدامات جهادی در این حوزه بوده و ما بتوانیم شاهد چشیدن حلاوت و شیرینی بازسازی در میان مردم خوب کشورمان باشیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar