۱۳:۴۸ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 30 April 2019
کد خبر: ۵۲۸۲۸
مقام مسئول شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه متأسفانه در حادثه تونل البرز سه کارگر جان باختند، گفت: هشت کارگر هم مجروح شدند که پنج تن از آنها به بیمارستان منتقل شدند.
تخلیه تونل تهران-شمال/ از ۱۱ کارگر محبوس ‌ ۳ تن جان باختند

در حادثه آتش‌سوزی تونل البرز در منطقه دو آزادراه تهران-شمال‌ که صبح‌ امروز رخ داد، ۱۱ کارگر مربوط به شرکت پیمانکار، دچار سانحه شدند.

یکی از مسئولان شرکتشرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور که به محل حادثه اعزام شده است، در این‌باره به خبرنگار فارس گفت: از ۱۱ کارگری که در حادثه امروز تونل البرز دچار سانحه شدند، متأسفانه ۳ تن جان باختند و هشت تن مصدوم شده‌اند.

میرزایی اضافه کرد: از این هشت تن کارگر مصدوم، ۳ تن به صورت سرپایی درمان شدند و پنج نفر هم با آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وی با بیان اینکه علت وقوع این آتش‌سوزی هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است، گفت‌: پیش از این تراکم گاز متان در تونل بزرگ البرز و انفجار آن، علت احتمالی حادثه اعلام شده بود که این موضوع نیازمند بررسی دقیق‌تر است که مسئولان کارگاه در حال بررسی علل وقوع حادثه هستند.

این مقام مسئول در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به اینکه در منطقه بارندگی شدید وجود دارد، گفت: در حال حاضر تونل تخلیه شده است.

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar