۱۲:۲۳ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 01 May 2019
کد خبر: ۵۲۸۳۸
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: پیشرفت پروژه آزاد راه ارومیه به تبریز در حد مورد انتظار نیست.

پیمان آرامون در دیدار مدیرعامل شرکت آزاد راه ارومیهتبریز در تشریح آخرین وضعیت این پروژه گفت: پروژه آزاد راه ارومیه به تبریز به طول ۱۵۱ کیلومتر در ۵ قطعه طراحی شده که قطعات اول و دوم آن در محدوده استان، تکمیل و بهره برداری رسیده و مابقی قطعات در حال احداث است که برای ساخت قطعات ۵ و ۶ و تکمیل قطعات یک و دو و ۳ و ۴ مجموعاً ۱,۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.

وی با بیان اینکه پیشرفت پروژه در حد مورد انتظار نیست، افزود: قطعه سوم این پروژه که دارای ۲ دستگاه تونل و مسیر به طول ۱۷ کیلومتر است پایین‌ترین میزان پیشرفت را دارد و فعال سازی پروژه و تکمیل قطعات باقی مانده آن از اولویت اجرایی استان است و برای این منظور از سرمایه گذاری شرکت‌های توانمند بخشی خصوصی استقبال می‌کنیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: دریاچه ارومیه یکی از منحصر بفرد ترین جاذبه‌های توریستی استان و کشور است که با افزایش حجم آب و بازگشت دوباره حیات به این دریاچه شاهد افزایش بازدیدکنندگان از این دریاچه هستیم. به همین منظور با تاکید مقام عالی استان تکمیل زیرساخت‌ها و تکمیل کاربری‌های قطعات اول و دوم پروژه نیز در اولویت قرار گرفته است.

همچنین در این دیدار قنائیان، مدیرعامل شرکت آزاد راه ارومیه – تبریز با بیان اینکه این شرکت نخستین سرمایه‌گذار این پروژه است، افزود: این شرکت برای تکمیل قطعات باقی مانده و احداث قطعات پنجم و ششم از این مسیر آماده سرمایه گذاری مجدد است.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
0
0
با انتشار و فروش اوراق مشارکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور منابع مالی این پروژه تامین میشود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
0
0
انتشار و فروش اوراق اجاره راهسازی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar