۱۳:۵۱ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 05 May 2019
کد خبر: ۵۲۸۵۳
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد:
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تکمیل فرآیند تخصیص واحدهای شش هزار متقاضی بلاتکلیف پردیس تا پایان خرداد خبر داد و گفت: امروز احداث ۹۰۰ میلیارد تومان پروژه روبنایی به صورت مشارکت با بخش خصوصی آغاز شد.

مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس علام کرد: پیرو دستور وزیر راه و شهرسازی به شرکت عمران شهرهای جدید، تعهد کردیم تا پایان سال ۹۸ تمامی واحدهای باقی مانده مسکن مهر پردیس را به جز معدود پروژه‌هایی که دارای مشکل حقوقی بودندو یا پس ازچند سال توقف‌مجددا‌ فعال شدند،با همکاری همه مجموعه‌های ذی‌ربط به متقاضیان تحویل دهیم.

هدایت ادامه داد: در چندماه گذشته ۳ هزار فرآیند تخصیص واحد برای ۳ هزار نفر از مجموع حدودا ۶ هزار نفری که تاکنون موفق به انجام تخصیص واحد نشده بوده و بلاتکیف بودند، انجام شده و طبق برنامه‌ریزی مابقی این تعداد نیز تا پایان خردادماه تخصیص واحد خواهند شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه تاکنون۵۲ هزار قرارداد ۵ برگی به متقاضیان مسکن مهر این شهر جدید تحویل داده شده است، گفت: در حال حاضر تمامی پروژه‌های پردیس که از سوی قرارگاه خاتم الانبا و چه از سوی مجموعه راهسازی ایران فعال بوده و قرار است تا پایان سال ۹۸ بخش عمده‌ای از پروژه‌های آماده‌سازی در این منطقه تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی همچنین اضافه کرد: پروژه متروی پردیس نیز در سال جاری از سوی مجلس شورای اسلامی در ردیف بودجه قرار گرفت و نقشه‌های اجرایی آن در حال حاضر توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا در حال نهایی شدن بوده و عملیات اجرایی آن تا پایان سال آغاز خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود از اخذ مجوز ساخت تصفیه خانه شماره ۲ پردیس خبر داد و گفت: تلاش داریم تا در کنار تحویل واحدهای مسکن مهر، پروژه‌های روبنایی را نیز تکمیل و به افتتاح برسانیم. در این راستا می‌توان گفت که تا امروز حجمی مانند مجموعه پروژه‌های روبنایی امروز با ارزش ۹۰۰ میلیارد تومان به طور همزمان آغاز نشده بود که خوشبختانه در این مراسم شاهد عملیاتی شدن آن هستیم.

هدایت ادامه داد: ساخت مراکز محلات در تمامی فازهای مسکن مهر از اولویت‌های برنامه‌های امروز شرکت عمران شهرهای جدید است، چراکه علاوه بر افزایش سطح خدمات رسانی به شهروندان، می‌توانیم از محل مشارکت ساخت واحدهای تجاری، در تامین خدمات سایت‌های مسکن مهر از آن کمک بگیریم.

وی در ادامه از خرید نصبیات واحدهای مسکن مهر با سازوکار قانونی و همکاری پیمانکاران در این دوره خبر داد و گفت: خوشبختانه طی چند ماه گذشته نه تنها موفق شدیم کسری واحدهای مسکن مهر پردیس را جبران کنیم، بلکه پروژه‌های مسکونی جدیدی را نیز در این شهر جدید اغاز کردیم که امروز شاهد کلنگ زنی ۷ هزار و ۶۳۵ واحد آن با حضور وزیر راه و شهرسازی خواهیم بود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ مشکل شناسایی نشده و بدون برنامه‌ای در شهر جدید پردیس وجود ندارد، گفت: تصویب آیین‌نامه اجرایی برای استفاده از ردیف‌های طرح شده در لایحه بودجه برای تکمیل مسکن مهر، تشکیل ماهانه جلسه شورای مسکن با حضور دستگاه‌های خدمات‌رسان و همچنین تشکیل کمیته تامین مالی پروژه‌های مسکن مهر پردیس به صورت هفتگی مهم‌ترین نیازهای این شهر جدید است که از وزیر محترم راه و شهرسازی درخواست داریم‌ آن‌ها را بررسی و پیگیری کنند.

برچسب ها شهر جدید ، مسکن مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar