۱۰:۴۴ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 06 May 2019
کد خبر: ۵۲۸۵۶
در راستای طرح ملی احداث مسکن در بافت‌های فرسوده در مراکز شهرستان‌های جنوب کرمان تسهیلات کم بهره تا سقف 900 میلیون ریال اعطاء می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان ،محمد ساردویی مدیر کل راه و شهرسازی ضمن بر شمردن اهمیت باز آفرینی شهری در بافتهای فرسوده عنوان کرد اصلی ترین سیاست وزارت راه و شهر سازی دولت تدبیر و امید احداث مسکن در بافت‌های فرسوده می‌باشد.

وی در تشریح این طرح افزود : در این طرح برای مالکینی که خواستار احداث واحد مسکن با تعداد کم می‌باشند 500میلیون ریال در نظر گرفته شده که 400میلیون ریالآن با سود 9درصد و 100 میلیون ریالآن با سود 18 در‌صد پرداخت خواهد شد.

وی همچنین‌ گفت : مالکینی که در بافت‌های فرسوده قصد انبوه سازی دارند می‌توانند برایهر واحد 700میلیون ریال دریافت نمایند،که 400میلیون ریال آن با سود 9 درصد و 300میلیون ریال آن با سود 18 درصد در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان اظهارداشت: چنانچه انبوه‌سازان قصد احداث ساختمان با فناوری نوین را داشته باشند مبلغ تسهیلاتبه 900میلیون ریال افزایش پیدا خواهد کرد،که 400میلیون ریال آن با سود 9 درصد و500میلیون ریال آن با سود 18 در صد محاسبه خواهد شد .

ساردویی در همین راستا خبرداد: با در اختیار گذاشتن اراضی مناسب ساخت و ساز به بنیاد مسکن در مراکزشهرستانهای جنوب کرمان به غیر از شهرستان جیرفت،احداث مسکن به صورت ویلایی در دستور کار این اداره کل است. ودر شهر جیرفت برای متقاضیانی که مجوز انبوه سازی دارند زمین برای احداث آپار تمان واگذار خواهد شد.

لازم به ذکر است متقاضیانی که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند می‌توانند با مراجعه به شعب بانک مسکن از قوانین و مقررات پرداختو باز پرداخت این تسهیلات اطلاعات کافی را کسب نمایند .

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar