۱۶:۰۲ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 13 May 2019
کد خبر: ۵۲۹۰۵
رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وعده داد:
رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وعده داد 700 نقطه پرحادثه در راه‌های کشور تا پایان سال جاری اصلاح می‌شود.

عبدالهاشم حسن‌نیا از برطرف کردن همه نقاط پر حادثه جاده‌ای مصوب شده تا 2 سال آینده خبر داد و بیان کرد: برطرف کردن یک هزار و 500 نقطه پر حادثه در دستور کار این سازمان قرار دارد که 700 مورد تا پایان سال جاری برطرف می‌شود.

وی‌افزود: جاری شدن سیل در مجموع به 14 هزار کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی در چند استان کشور خسارت وارد کرد چنان که بخش‌هایی از آنها بین 50 تا 100 درصد آسیب دید.

حسن‌نیا عنوان کرد: با توجه به میزان اعتبار مورد نیاز، برای بازسازی همه مسیرهای آسیب دیده دست کم 2 سال فرصت نیاز خواهد بود اما تا آن هنگام باید دسترسی ایمن به راه‌ها را برای هموطنان فراهم کنیم.

وی بیشترین خسارت وارد آمده را مربوط به محور خرم آباد-پلدختر در استان لرستان اعلام کرد و افزود: هم اکنون راهداران از سراسر کشور بسیج شده‌اند تا بتوانند این جاده را بازگشایی کنند.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ابراز امیدواری کرد: با تلاش راهداران جاده خرم آباد-معلولان-پلدختر و همچنین پل‌های شرق و غرب رودخانه کشکان تا آخر ماه جاری با رعایت مشخصات فنی از سوی کرمانشاه به پلدختر و هم از سوی خرم آباد به پلدختر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar