۱۵:۳۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 19 May 2019
کد خبر: ۵۲۹۳۳
در مراسم معارفه مدیرکل راه و شهرسازی یزد مطرح شد:
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان یزد صبح امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مقامات ارشد استان برگزار شد و رضا یادگاری به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی این استان معرفی شد.

به گزارش «صما» در این مراسم مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه توجه ما به بخش مسکن در یزد به فن آوري هاي نوين و مشارکت بخش خصوصی خواهد بود گفت: طرح بازآفرینی شهری را در محورهاي مربوطه دنبال خواهیم کرد.

رضا يادگاري با بیان اینکه در حوزه راه نياز به طراحی، نظارت و اجرا ي صحيح است افزود: در حوزه مسکن فقط بحث تامین مسکن نیست، بلکه ساخت و ساز مستحكم و مقاوم و مشارکت حداکثری بخش خصوصی در آن ازجمله مباحثی است که باید آن را مدنظر قرار دهیم.

او با اشاره به اینکه تعامل بسیار خوبی با همه دستگاههاي اجرايي استان خواهيم داشت، ادامه داد: ان‌شاءالله با این همکاری و همدلی بتوانیم در مدیریت خود موفق عمل کنیم و بازخورد این فعالیت‌ها برای مردم مثبت و اثرگذار باشد.

يادگاری با تاکید بر اینکه ما باید قبل از آنکه درخواستی برای زمین بیاید، تامین زمین داشته باشیم گفت: ما در جهت اینکه بتوانیم پاسخگوی نیازهای مردم باشیم، باید با تعامل و همکاری با دستگاه‌های مربوطه، اقدامات مورد نیاز را در جهت رفع مشکلات متقاضيان انجام دهیم.

وی با بیان اینکه خودمان را وامدار مردم می‌دانیم افزود: اگر خداوند متعال مسئولیتی را توسط بزرگانی به ما محول کرده، باید پاسخگوی نیازهای مردم باشیم و به درستی ارباب رجوع را تکریم کنیم و اگر راهی برای حل مشکلاتشان باشد، ارائه دهیم.

گفتنی است؛ رضا یادگاری دارای سوابق اجرایی و مدیریتی ۲۶ ساله در استان یزد است. مدیریت املاک و مسکن در اداره کل مسکن و شهرسازی استان یزد در سال های ۸۱ تا ۸۹ از سوابق کاری وی است.

وی پیش از ادغام ادارات کل مسکن و شهرسازی و راه وترابری به عنوان مدیرکل مسکن و شهرسازی استان یزد فعالیت های خوب مدیریتی را در سوابق خود به ثبت رسانده است. همچنین مدیرکل دفترفنی استانداری، سرپرست معاونت هماهنگی امور استانداری یزد و مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری یزد از دیگر فعالیت های وی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar