۱۵:۲۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 20 May 2019
کد خبر: ۵۲۹۳۷
شهردار تهران در پاسخ به «صما»:
شهردار تهران در پاسخ به سوال خبرنگار «صما« که لایحه مالیات بر ارزش افزوده در چه مرحله ای است، اظهار داشت: کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده تصویب شده است و در حال مذاکره با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جزییات لایحه هستیم. به طور کلی این لایحه در حال طی کردن مسیر بهتری برای شهرداری است. امروز هم در این خصوص با نمایندگان مجلس جلسه داریم.

پیروز حناچی شهردار تهران ظهر امروز در پایان مراسم افتتاح ۱۴ پروژه شهرداری منطقه ۹ در جمع خبرنگاران حضور یافت و با بیان اینکه پروژه‌هایی که امروز افتتاح شد در مقیاس‌های مختلف بود، گفت: راه‌اندازی این ۱۴ پروژه، ۴۰ میلیارد تومان را به خود اختصاص داده است.

وی همچنین در خصوص انتصاب مناف هاشمی در یکی از معاونت ها در شهرداری تهران گفت: آقای مناف هاشمی معاون نمی‌شود.

شهردار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برای انتقال مؤسسه همشهری به دفتر شهردار نظر شورا هم کسب شده است، اظهار کرد: موسسه همشهری پیش از این هم زیر نظر دفتر شهردار بوده است، ولی شخصیت حقوقی مستقل خود را داشته است.

حناچی در ادامه با اشاره به لایحه اصلاح ساختار شهرداری بیان کرد: شورا در راستای تغییر ساختار شهرداری پیشنهاد داده بود که تعداد معاونت‌ها از ۹ به ۶ برسد که البته این محدودیت برداشته شده است اما به طور کلی کاهش معاونت ها در برنامه قرار دارد.

وی با تأکید به اینکه رسیدن به شهر هوشمند یکی از اهداف ما است، خاطرنشان کرد: این اتفاق در اطراف دانشگاه‌ها سریع‌تر رخ می‌دهد و بر اساس مصوبه شورا این مأموریت به بخش‌های مربوطه داده شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar